Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yasak Aşk!

Galenthas

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar ben yaklaşık 6 senedir sınıfımdan bi kısdan hoşlanıodum bu son senem ve bu hoşlanmanın sevgiye dönüştüğünü farkettim... Fakat bu kıs sınıfta hatırı sayılır bir arkadaşla çıkmıştı... Ve ben böle bir girişimde bulunsam peqte ii karşılıacaını zannetmiom... Ayrılmalarına rağmen sevdiğini sölüo... Fakat deli motor bi kıs buldu onna çıkıo... Herşey bitti kısa göre fakat adama aıp olacaı kesin... Napım ben ölimmi? Sefiom ama beraber olmamıs zor gibi gelio...
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaş bnde bi kızı seviyorum hatta aradım buluşucaz fln ama saat kaçta buluşucaz die sormak için arıorum kız meşgule verio..böhüüüü[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 10 November 2003 17:52 tarihinde demiş ki:
6 senedir??
git camdan atla.[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla. 1.5 saat uğraşır bağlanamassın işte böyle
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...

bende yeteneksizim falan diye geçinom oha yani.[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk

Sizde Çizgi Roman Bölümüne Destek verin!
Sosyal ağlarda paylaş

Gercekten seviyorsan kendi menfaatlerini bir yana birak, kizin mutlulugu icin elinden geleni yap.
Lise de soole bi kural vardir ve cogunlukla gecerlidir, cikan herkes bir gun ayrilir, ve ayrildiklari zaman arkadasliklari bozulur, aman diyim, son sene diyip koklu bir arkadasligi bitirme bir de.

Ask in tanimi nedir sizin icin bilmem ama, benim icin sevdigin insan sana ayni hisleri duymasa da onun mutlu olmasi icin ugrasmaktir.

Ema aplayi dinle sen bu konularda,lise hayati utopik asklarin ortami degildir, Ema apla gercekci yaklasabildigi icin iyi tavsiye veriyo[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

ne var yani ben 9 sene sevdim platonik takıldım açıldım reddedildim...

git konuş kızla, en azından içinde kalmaz vicdanın rahatlar

*!yanarken bir aydınlık olur
feda etmek işte budur...*[hline]Ve sen, ben; değirmenlere karşı,
Bile bile birer yitik savaşçı,
Akarız dereler gibi, denizlere,
Belki de en güzeli böyle...
Sosyal ağlarda paylaş

sakın son sene diye atlama kızın üstüne.
kızı iyice değerlendir. seni sevdiğini düşünüyorsan hiç durma. yok değilse sakıncalı olabiliyor.(denendi benim tarafımdan)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bi arkadaşlığınız varsa iki kere düşün. yani hadi çok çok iyiyseniz yok sayıp devam etme şansınız var arkadaş olarak da. öyle iyi arkadaşlarsanız ters tepip direk aranızın 0lanması gibi durum da yok değil (test edildi onaylandı ;))

ama öyle çok aranız yoksa en azından rahat etmek için git konuş. merakla yanıp tutuşmaktan iyi olsa gerek.

o öteki arkadaşını da dert etme bence o kadar..
git onla yine bi konuş içinin rahatlaması için ema ablanın dediği gibin.

bol şans sana :)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence gıt dene sansını ayır dese bıle bence takma bence reddelırsen dırkarklarınla takıl bıseyler yapın unut aynı anda antishock sistemi uygula unutursun aynı anda ( ınsallah! )
olmadı dunyanın sonu deıl herzaman dunyada 1 2 milyar kız war herhalde bulursun bı tane[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

ya ne desiyosunuz cocugu..
bi yokla abi,.. bi dep0 benzini tek kıvılcım yakar..
0lmadı cek freni in arabadan devam et yoluna :)..(tasfire bak masallah..)

ama ne laf dinner yürek, bildigini yapar.. bi sekilde... bi yerde.. en kötü ihtimal sarhosken.. hiç kaçışın yok elin gider mesaj cekersin..

bide söle bi kac secenek var birincisi karsılıklı tutu$ana dek dene şansını, taki "eee yeter be!, 6 senedir yanyanayız bi çıkma teklifi bile etmedin halen ne bicim erkeksin" patLamasından s0nra bi nefes hissedene kdr.. (0rta sonda yasamıstım puhah 2 senelik dostumdu gerci ama 0 patlamıstı cıkarken ben takmamıstım ayrıldıq asık oldum eheh nese kücüktüq :P)
ikincisi hic kasma moralinin bozulma riskini göze alıcaksan + öss möss calısmanı etkiliyecek kadar sevdiini düsünü0san daha da kasma calıs sen :)..
ücüncüsü hayat cidden zor.. hehe...
Sosyal ağlarda paylaş

şu laf a da uyuz olurum ''bu saçla bu başla bu boyla bu tiple ''

Her insan kendince çekici...
Her insan kendince karizmatik...
Her insan kendince sempatik...
HEr insan kendince yakışıklı
Her insan kendince güzeldir.

Çünki insandir.Ne her kurt gibi beyaz yelesi gri gözlere sahiptir.Nede öyle bir grupla avlanir.
İnsan birey olduğu için insandır. (Bu dunyayi kurtaran adamdan alintidir.:D)
Onun için sen bu laflari takma ve olduğun gibi görün yeter.[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar tozpembe herşey aslında :) insan sevdiği uğruna herşeyden vazgeçip onun ....... ... .. . . yalan aslında. sevgi karşılık alınmadan verilemeyecek tek şeydir belkide. verildiğinde de çok acı verir.. o yüzden biraz daha bencil olun derim severken. :) bencil rulazzzzz[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Numb, 02 November 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
evet boyama kitabın varsa onu alıyım lütfen. tüm dünyayı maviye boyamak istiyorum.

[Bu mesaj Numb tarafından 11 November 2003 03:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 10 November 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
said:
Infernal_Reborn, 10 November 2003 17:52 tarihinde demiş ki:
6 senedir??
git camdan atla.[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla. 1.5 saat uğraşır bağlanamassın işte böyle
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...

bende yeteneksizim falan diye geçinom oha yani.[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk

Sizde Çizgi Roman Bölümüne Destek verin!

bide aynı lafı bana ediyodun bak 6 senedir açılamayanlar var...[hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 11 November 2003 02:02 tarihinde demiş ki:
şu laf a da uyuz olurum ''bu saçla bu başla bu boyla bu tiple ''

Her insan kendince çekici...
Her insan kendince karizmatik...
Her insan kendince sempatik...
Her insan kendince yakışıklı
Her insan kendince güzeldir.

ne güzel demişsin işte ama bir ,insan hem sempatik hem de yakışıklı olamaz

mesela adamın yüzü sivilce dolu bu adam kendini zaten yakışıklı diye tanımlamıyor ben yakışıklıyım da demiyor ama sempatik bir şey diyemeyiz

böle çirkin kara kuru birinin de ben yakışıklıyım demesi biraz abes
ben de yakışıklı değilim bir Brad Pitt olamıyorum ama öyle insanlar varki onların yanında Alain Deloin kaliyorum

o yüzden "bu saçla bu boyla bu tiple" demek yerinde bir kullanımdır ha ama gidersin sen İlyas Salman'a kainat yakışıklılığını veririsin George Colooney'i de dünyanın en şekilsiz adamı seçersin... o zaman eywallah ben susarım insanlar gördüklerini yorumlar[hline]Ve sen, ben; değirmenlere karşı,
Bile bile birer yitik savaşçı,
Akarız dereler gibi, denizlere,
Belki de en güzeli böyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun arkadaşlarda ben 6 senedir hoşlanıyorum dedim... Başka beraberliklerim oldu fakat bunun hoşlanmadanda öte old. yeni annadım... Ya o mutsuz olmasın yeter benim için ama kızı tanımıosunuz... çok fazla platonik aşkı vardır... Ve bana karşı tavırları çok soğuk değil... Bir akşam beraber dışarı çıkmıştık ölesine tabi arkadaş olarak... iki kadeh bişiler filan içtik.. Onu durağına kadar geçirdim... Ve yaklaşık 1.5 saat sonra elimde bira şişesi (kafam iyi) seni sefiorum fakat sen bana sarhoş diceksin die bi msj attım oda sarhoşsoun sen bunu düşün yarın konuşalım dedi... Belki 6 senelik bir arkadaşı kaybetmek herşeyi daha da kötü hale getirmek istemediimden yanına bile yaklaşamadım... Hatta 1 hafta doru düzgün yüzüne bakamadım ama atlattım o olayıda... Sanırım bilio olaıda istemio olabilir... Emin deilim ama msjlarda filan çok içten çok sıcak davranıo..

Off kafaı yicem....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...