Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tanrı olsanız?!?

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

said:
Grudge, 10 November 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
said:
AssassiN, 10 November 2003 22:28 tarihinde demiş ki:
fzoul bane'in secilmisi falan degilde...

bane'in dönüşü ile beraber oldu...

possess=secilmislikmi allah askina?
sonucta bane possess ettigi vucuttan herhangi bi avantaj saglamiyo
en guclu cleric'i secmis secmemis farketmezki
bu durumdada fzoul secilmis degil
ha belki arada ondan advice almak icin yan urun olarak kullaniyo olabilirde, bu onu secilmis yapmaz bence[hline]The World is yours.
Sosyal ağlarda paylaş

FR campaign setting sayfa 162
fzoul chamberyl (chosen of bane) clr 17/hie2
statlar
statlar
Special Qualities: Chosen of Bane benefits: CR +4, DR 10/ +1, Doesn't age, his shadow can roam as an undead shadow under his command, summon death tyrant beholders.
Chosen of bane spell-like abilities: constant: Endure elements (all), mind blank, neg. en. prot; at will- Command, Enthrall; 5/day Hypnotism, cause fear, remove fear; 3/day, charm monster, suggestion; 1/day dominate monster, geas[hline]You figure a sword and a
bunch of
spells make you
though? It ain't what you
got
that counts, berk.
It's what you
know.
-Fairven, a chiper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 09 November 2003 06:07 tarihinde demiş ki:
sex tanrisi olurdum heralde[hline]Donnie: Why do you wear that stupid bunny suit?
Frank: Why are you wearing that stupid man suit?
ehaeu çok ilginç bir fikir :D[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle canım.
topoş bariz eleman. fosforlu yeşil falan giyiyo :-p

ama abi heryerinde chosen of bane yazıyo. daha nası chosen olunuyo söyler misin? bi de bane zaten zvim midir nedir onun bedeninde geliyo ortama. o posession olayını şeedemedim ben.[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
though? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

En yücesi olur insan ırkını yaratmaktan vazgeçerdim.
Hırs onlarda..
Kin onlarda..
Menfaat almış başını
daha sayayım mı?

Şirin bir tane elf vari yaratıklar yaratır hoş onlarla eğlenirdim...
Bu kadar basit işte...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

Ozaman işte hiç bir zevki olmazdı dünyanın bende mamut ağaçlarını kaldırıp orkları (veya ork gibi düşünen insanları) ezemezdim.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AssassiN, 10 November 2003 22:28 tarihinde demiş ki:
said:
Fzoul_Chembryl, 06 November 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
.Fzoul Chembryl(bilenler bilir) Bane in seçilmişi ve baş clericinin adıdır.

fzoul bane'in secilmisi falan degilde...
neyse

ne evil godlarin keserim bicerim kotuyum tavirlari nede good godlarin iyilik perisi tripleri hic hosuma gitmez
o yuzden
god of neutrality and ignorance diyorum[hline]The World is yours.

fzoul chembryl bane in seçilmişi değil ha:) seni dumur detaylarına havale ediyorumdostum.bişi biliyosan konuş eyvallah ama bilmiyosan bi bilene danış dimi?mesela gel bi ara ben sana faerun pantheonu hakkında bi konferans vereyim.
ya akşam akşam az güldürmedin beni var ya...zaten seven sisters da mystra nın seçilmişleri değil.fzoul da aslında tyr paladiniydi galiba, yok yok torm oaladini olsa gerek.yada helm mi?
off yaa yeter bu kadar.Fzoul Chembryl Bane choosen i ve Bane baş Priest i dir.Bane 1371 yılında gelince yeniden onun kiliselerinin başına geçti.
Lütfen bilmeden konuşmayalım komik duruma düşmeyelim.[hline]Serve no one but BANE!!!

[Bu mesaj Fzoul_Chembryl tarafından 11 November 2003 19:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Fzoul_Chembryl tarafından 11 November 2003 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Fzoul_Chembryl tarafından 11 November 2003 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gölge haklı valla Fzoul kardeş, biraz daha sakin.
Bane chosenı Fzoul, o zvim de iyaçtu zivim godson of bane diye geçiyo. Ne ayak bende tam olarak bilmiyorum.Crucible da (avatarın 5. kitabı) Fzoul zvime tapıyor. Ama finders bane de başka bi high pirestess ı bane i diriltmeye çalışırken fall from grace oluyor ve bane rahibeliğini bırakıyor. Bane i time of troublesdan sonra en son o zaman görmüştüm. 3rd ed de geri geliyo da nasıl geliyo bilen var mı? Grudge?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fzoul_Chembryl, 11 November 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
tama biraz fazla sert yazmıştım ama 3 defa editledikten sonra artık sanırım normal oldu.artık rahatsız olmazsın heralde.[hline]Serve no one but BANE!!!

ben; forum yine kişisel tartışmaya dönmesin diye dedim.
Sonuçta ortaya çıkacak "rahatsızlık" hissini hepimiz paylaşacağız. Hem Thread ölecek, hem de millet gereksiz kinlenecek ve Sonuçta "yarar" kimseye olacak, "zarar" ise herkese. Sonuçta birşeyi söylemenin çeşitli yolları var. Ve bence hepimiz doğru söyleme şeklini biliyoruz.

İlgin için teşekürler.[hline]Sanat benim içindir...
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte tapınakta ascend ediyo xyvim rahiplerinin önünde. elemanların eli bi hafta boyunca parlıyo bişeyler oluyodu da karıştırmak lazım kitapları.

ya da direk fzoula havale edelim sizi gelince o anlatsın :)[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
though? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

hatanin farkina varmasaydin agzimi acip gozumu yumacaktim ama :)
neyse bende anladim hatami geri aliyorum sozumu
avatar'i daha bitirmedigim icin bilemedim
tantras'in sonunda fzouldan cikip o obsidian statue'ye girince bane, fzoul mefta oldu sandim
demekki olmamis, gerci bane oldu :)
ondan sora bane bu godosh'u(paticik forum kullanicisi fzouldan degilde kitaptaki karakterden bahsettigime deginmeme gerek yok heralde) sectiyse bilemicem
gerci bane olduyse nasi secti?
neyse okuyup ogrenecez artik, yanliz bana gore shadowdale 'in basindan tantras'in sonuna kadar fzoul secilmis falan degil[hline]The World is yours.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla ayrıntıya girmeden:
1371 yılında şu an hatırlayamadığım bi ayın bi gününde gece uykularında tüm xwim clericleri aynı anda tanrılarını alevler arasında yanarken görürler.yanan etler dökülür ve içinden geleneksel zırhıyla sağ eli yumruk olarak sıkılmış ve cehennemin yeşil aleviyle yanarak BANE çıkar ve Serve no one but BANE! der.o an rüyayı gören herkes uyanır ve bi kaç saat sağ ellerinde o yeşil alev soğukluk hissi vererek yanmaya devam eder.
Bane torm tarafından öldürülmeden önce dünyaya yarı demon oğlu xwim i bırakmış ve ona kendi özünü vermiştir.eğer mağlup edilirse oğlu vasıtasıyla yeniden gelebilmek için ve öngörüsü doğru çıkmıştır.bu da onun eşsiz zekasını gösteren başka bi faktör işte.
zaten faerun pantheonunda bulunan 3 evil greater power dan birisi kendisi ve ölmesine rağmen geri geldiğinde demigod yada lesser power diil direk greater power olması xwimin yerine geçmesi ve cyricten sanırım hatred portfoilosunu alması sayesinde.[hline]Serve no one but BANE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sanırım Gizem tanrısı yada her otaboka burnunu sokan bir tanrı olurdum herhalde. İyi olmazdım aynen kötü olmiyacağım gibi. Kesinlikle tarafsız olurdum. Bana tapanlar kırmızı cüppe giyer ve büyü güçlerini benden alırlardı falan filan...[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...