Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR War of the Ring ÇIKTI

arthas1907

Öne çıkan mesajlar

Evet bende dün aldım tutorialı biraz oynadım sonra çalıştığından emin olunca oyunu kaldırdım :) Bazen çok acı verici olabiliyo özellikle oyunu kendi ellerimle bir köşeye kaldırmak baya zorluyo :) Benim görüşüm oyun güzele benziyo sanki savaş kısmı bana biraz Knights and Merchantsı hatırlattı onun dışında pek bişey diyemiycem :ı[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

biraz anlatabilir misin
şeçilebilir ırklar varmı,senaryo varmı sadece deathmatch tarzı mı?ne tür birimler var
ırk derken kastetiğim mordor tarafında da olabiliyoruz mu?[hline]CsnFrp
Yiyemedikten sonra otomobilin ne anlamı var ki?
AssassiN, 05 October 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
regulus azman gibisin masallah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 10 November 2003 21:24 tarihinde demiş ki:
biraz anlatabilir misin
şeçilebilir ırklar varmı,senaryo varmı sadece deathmatch tarzı mı?ne tür birimler var
ırk derken kastetiğim mordor tarafında da olabiliyoruz mu?[hline]CsnFrp
Yiyemedikten sonra otomobilin ne anlamı var ki?
AssassiN, 05 October 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
regulus azman gibisin masallah

Walla tutorial sana hem normal insanları (elf dwarf falan filan) kullanmayı hemde mordorun ordularını kullanmayı öğretme amaçlı olduğuna göre iki ırkıda seçebiliyosundur büyük ihtimalle. Tahminim mordor biryanda elf,dwarf,human biyanda ama olmayabilir dediğim gibi sadece tutorialı oynadım.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...