Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elemental evil az biraz yardım

Soth

Öne çıkan mesajlar

Ya fighter karakterlerimde acaip derecede miss oluyor yaw delircem. o kadarda dikkat ediyorum mesela weapon focus olarak sectigim silahı falan kullanmama ragmen deli gibi missliyorum bunu en aza indirmenin yolu nedir?nelere dikkat etmeliyim[hline]Carternas Demarcus lvl 50 şampiyer
Sosyal ağlarda paylaş

Ekranın sağ alt tarafında ikonların üstündeki bi düğmeden(ki 2 düğme var orda, diğeri de dialogları açıyo) combatla ilgili bilgilerin yazdığı yeri aç. Oda "misses" yada "hits" maviyle yazılmıştır. Tıkla onlara, atak bonusundu karşının acsiydi attığın zardı gör incele. Zaten detaylı anlatır orda. Eğer rolllar hep 10un altındaysa bi banyo yap:)
Sosyal ağlarda paylaş

fighterımda str 19 barbarianda 21 lvl 6 lar su an. bu arada oyunu evil bitiren var mı? bven evil oynuyorumda su rannos denen trader için çalışıyorum beni nulba yolladı şimdi. ama örenmek istedigim şu rannos moat house u temizlememizi istiyor ancak moat house da alt katta lareth falan var onlarda rannosun adami degil mi? sonucta içeri girerken beni rannos gönderdi falan diyosun ancak rannosun verdiği görevi yapmak için larethi falanda kesmemiz gerekiyo anlamadım kafam karıştı. sanırım evil veya good oynamak sonucta bişiyi değiştirmiyo, son aynı yani[hline]Carternas Demarcus lvl 50 şampiyer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...