Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en güzel iltifatlar....

De-Jeavu

Öne çıkan mesajlar

ehe biraz daha action seyler lazım mesela ben sey dedim(su an msjlasıyoz bu arada):
-bu aksam cok güzel görünüyosun...
-nerden biliyosun?
-balkona cık anlarsın
*!balkona cıkar ve gökteki ayı görür*
devamı dilim tutuldu sana soyliyecek söz bulamıyorum...[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 08 November 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
cevap :

"sanane lan essoglessek"

olursa yikilan karizmayi kac yilda tamir edicen, tamirat icin taseron sirket ihalesi mi acican, yoksa vanuatuya multeci mi kacican.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

tamam abi sen öle diyosan öledir.
Valla burada alayına kafa tutarım ama sana tutulmuyo. :)[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

veya kıza dingil de. kız mutlaka alınıp senin kafana cantayı yapıştıracakken tut elini.

* Kızım bir arabada dingil ne kadar vazgeçilmezse sen de benim icin o kadar vazgecilmezsin *

aha bak bu olur :)[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amarcord, 08 November 2003 22:55 tarihinde demiş ki:
veya kıza dingil de. kız mutlaka alınıp senin kafana cantayı yapıştıracakken tut elini.

* Kızım bir arabada dingil ne kadar vazgeçilmezse sen de benim icin o kadar vazgecilmezsin *

aha bak bu olur :)[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.

AHAHAHAHAH koptum:-)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Sosyal ağlarda paylaş

abi bayanların en cok istediği iltifat erkeklerden güler yüzdür. ( Ulan bunun üzerine geyik yapmayın bak!! ) sen güler yüzle onun yanına gidip ona seni seviyorum desen ona yeter. Bilmiyom yanlış gelebilir. benim ki böle hoşlanıodu.[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amarcord, 08 November 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
tamam abi sen öle diyosan öledir.
Valla burada alayına kafa tutarım ama sana tutulmuyo. :)[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.

yok olm bizim lisede olmustu, okulun en guzel kizina kendi devresinden biri teklif etmis, kiz boyle bi cevap vermis, oglanin ismini arkadaslari devlet sirri gibi saklamisti kiz da soylemeyince ortaya cikmamisti. ama ismi bilinmeden bile 2 sene olay hakkinda konusulmustu.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 08 November 2003 23:03 tarihinde demiş ki:
Ama abi parlamıyo ki ztn.. Mat bişe ztn, işlenmemiş karbonfiber hissiyatında.. cık cık cık.. Hiç mitril giymediysen nie konuşuosn ki? ehuehu[hline]K1cK S0m3 4sS W1tH a L4rg3 Tr0uT productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821

Bre kafır mitrihi sanamı sorucam!!!
Ha bıde kız cok sımarabılır temkınlı kullanmak lazım.[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

yok unity'cim. ben arkla beraber dışarda yürürken kıza yaklaştım dedim pardon bişey sorabilirmiyim diye. kız tabi dedi. Ben kızın gözlerinin icine bakarak söledim. kız acıkcası etkilendi. ama sonra ben basıp gittim. kız orada arkamdan baktı kaldı. gayet iyi bir iltifat bence. :)[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta seni ben epic armor dan plattan,
darkness fallstaki seal dan
raid teki droptan bile
daha cok sewerim

gitme ne olur yanımda kal,
beni cübbenin icine al,
void charizma dan daha al,
bekle beni mezz de kal:-)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amarcord, 08 November 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
yok unity'cim. ben arkla beraber dışarda yürürken kıza yaklaştım dedim pardon bişey sorabilirmiyim diye. kız tabi dedi. Ben kızın gözlerinin icine bakarak söledim. kız acıkcası etkilendi. ama sonra ben basıp gittim. kız orada arkamdan baktı kaldı. gayet iyi bir iltifat bence. :)[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.

eee sonra ? simdi random mu seciyon kizlari, sonra bisiy olmuyor mu ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...