Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Luludag'a tur...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

UNİGROUP UN 24 - 28 ARALIK TARIHLERI ARASINDA 4 GECE 5 GUN OLARAK ULUDAG DA GRAND YAZICI VE CLUB VOYAGE ALKOÇLAR OTELLERINDE DUZENLEDIGI 7 6 5 4 3 VE 2 KISILIK ODALARIN MEVCUT OLDUGU VE 49.000 x 4 DEN BASLAYAN FIYATLARLA NAKIT ODEMEDE %10, KREDI KARTINA ISE 4 TAKSIT IMKANI BULUNAN ULUDAG CHRISTMAS PARTY ILE ILGILENENLER BENIMLE GORUSEBILIRLER. 22 KASIMDAN ONCE REZERVASYONUNUZU YAPTIRIN, SUNACAĞIMIZ KOLAYLIKLARDAN YARARLANIN!
Ali Gören (UniGroup)
İletişim:

Olay gayet açık böyle bir organizasyon var, ilgilenenler bana ICQ'dan yada PM'den ulaşabilirler... Tabii Bonepart'la 7 kişilik odada nasıl 4 gün kalınacağını düşündük baya "ilginç" olasılıklar ortaya çıktı :))
Neyse ilgilenen bana ulaşır 22 Kasımdan önce rezervasyon yaptırırsanız bir kaç kolaylığımız da var tabii...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu bizim okuldada anlatip methediyorlar... Ama çok pahali. Acaba kabloneti kandırsak bizi götürürler mi sponsor olup :P [hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 02 November 2003 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatlar konusunda haklısınız ancak gideceğiniz otel grand yazıcı yada alkoçlar luludağın en iyi otelleri... Bu arada paticik fethi olur luludağa... Yani bir tür tur olmazsa herkes farklı tarihlerde gidecek... Eh başka da tur göremedim düşünülen... Ortaya atayım dedim...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar parayi vericez sonra kayak yapmasini bilmeyenler (başta ben) orda kardanadam yapicaz :) En temizi burdan sözleşelim istanbula ilk kar yağdığında toplanıp kartopu oynayalim.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hehe bende satıyorum bilet beyler benden alın :)

6 kişi gidelim 200-220 arası fiyatlar süper olur gidiş dönüşdedahil 15 kasıma kaadr taksitte var oh oh :)

bide tıkabasa yiyon sınırsız menu acık büfe
estel olm cennet la :)[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
olsun olm can bogazdan gelir zaten sabah oglen kayak aksam da disco bar yakacagın enerjiyi düşün yediginden fazlasını yakarsın :)

bu arada ema nın kız nası tavlanır taktiklerinide uygulamak için birebir ortam oluyo etraf unilerden gelen hatunlarla dolu ve discoymus barmıs takılınca muhabetler falan ardı ardına gelir :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Dynamick benden alcakleaaaaar sen karışma :P
Beyler 15 kasım değil 22 kasıma kadar taksit var... Siz bana güvenin daha tam bilmiyor bile organizasyonu ehu :P
Şaka bir yana önemli olan paticigin luludağı fethetmesi ister benden ister dynamickden alın ama gelin :)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
alla alla 22 yemi çektiler farketmes bence iyi ama broşürlerde
15 kasıma kadar rezarvasyon yaptırırsan hem taksitli hemde gidiş dönüş otobüs beleş
bakırköy taksim kadıköyden otobüs kalkıyo
6 değişik otel var seçiyon birini
2-6 kişilik odalar var 6 kişi kalırsan bazı oteller kişi bası 220 bazısı 200 falan
adı beceren olan bi otel var hangi akla hizmet ole bi isim koymuslar bilmiyom ama kimse broşürü göstersem bune olm diyolar :)

5 gün 4 gece içtigin yedigin yanında ful eglence toplam 200 kaat işte mis gibi bırak 6 yı 12 kişi gidip dagıtmak lazım peş peşe kayarız paticik bayragı yaparız bitane , jackass çekeriz hatta camerad getiririm üst üste atlayıp debeleniriz falan :)

akşamda iç allah iç :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Dynamick'cim biri seni yanlış bilgilendirmiş galiba...
2 tane otel var grand yazıcı ve alkoçlar... 7 kişiliğe kadar çıkıyo odalar... 22 kasıma kadar rezervasyon yaptırırsanız YA gidiş dönüş yol bedava YA kayak yapmak bedava YADA 3 taksit yapılıyor... Yani hepsi birden yok seçiyorsunuz... alkoçlarda yiyip içebiliyosunuz her şeyi grand yazıcı daha ucuz ama her şey dahil değil...
Tam bilgi için www.uni-group.org
Siz benden alın benden :))))[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

Daltonlar eskiden ünlüydü artık kalmadı ya Unigroup 1 numara şu anda...
Neyse açıkçası bunun sidik yarışına girmeye gerek yok isteyen istediğiyle gider...
Bu arada arkadaşlar rezervasyon yaptırırken hangi sanatçının performans yapmasını istediğinizi de belirtin.
Seçenekler:
Kenan Doğulu, Serdar Ortaç, Hande Yener, Arto, Aydın, Duman, MFÖ, Şebnem Ferah.
Bunlardan biri sahne yapıcak tatiliniz boyunca...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ahaha seninki iyi degil
*!pok atar*

benimki farklı olm ben UT
biletleri satıyodum :)

Benim sattıgım da 6 çeşit otel var mesela
15 kasıma kadar kayıt yaptırırsan hem 3 taksit oluyor peşin fiyatına ek olarkada ya ulaşım bedava yada ücretsiz kayak 2sinden birini seçiyosun :)

sonra bütün otellerde sınırsız hersey yeme içme falan

sabah-ogle-aksam acık büfe
5 çayı
kuru pasta ve gece çorbası tam pansiyona dahil

havuz falanda var mesela ağaoğlu otelde
6 kişilik odada kişi bası 220 milyon
62*3 taksit yapılıyor
gün boyu limitsiz yerli alkollü-alkolsüz içki felan :P[hline]Grandmaster Hamburger

[Bu mesaj DynamicK tarafından 02 November 2003 18:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hea ben de diyorum garibimi kandırmışlar mı ne yapmışar diye ehehehe...
Valla yukarda yazdığım sanatçılardan biri sahne yapacak bizim turda... Ehu dediğim gibi uni mi daha iyidir ut mi daltonlar mı boss mu muhabbetine heç gerek yok hepimiz kardeşiz isteyen istediğiyle gelir aynı tarihlerde olduğu sürece sorun yok birbirimizi görebildikçe...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
heh harbi iyi oldu böyle yoksa üstün karizmam sayesinde senin bilet satışlarını engelleyebilirdim mazallah :P
evet beyler bayanlar hakikaten deli bi tatil ve busene fiyatlar gayet makul değerlerde 5 gün uludagda kral otellerde ful konaklamak 200 kaat ki gayet iyi fiyatlar
turlar düzenledigi için boyle kendiniz gitmeye kalksanız en aşagı 300-400 kaata patlar[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim bıktım ben bunu duymaktan. Okula giderim 10 farklı tip böle kuytu köşede (gölgelerin içinde) hey genç....evet evet sen....uludağa çıkmak istermisin çok uygun fiatlarla hemde...gibi dialoglara girişir.

Eve gelirim icq dan 5 çakal abi benim turum var bak sana indirim yapacam adam bul seninde cebine kalır bişiler falan der

Bi patide yok die seviniodum burdda başladı yaaa

Ya oteller anlaşıp böle kendilerine adam bulan arabulucu şahıslara karı - kız mı ayarlıo nie bu sene bu kadar çok moda oldu bu iş...?!?!?![hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Senko, 28 October 2003 23:30 tarihinde demişki:
Aket İlerde Butterfly yiyecen
Sosyal ağlarda paylaş

Niye rahatsız olursun anlamadım, rahatsız oluyorsan da niye girip topic'i okursun ki? Topic'i açmadan da özellikle Bonepart'la konuştum abi reklam yapmak gibi mi olur rahatsız olur musun bölümünde diye gayet de aç takıl dedi... Paticik'te bu işi yaparken sadece kendimi düşünseydim zaten bu topicte isterseniz UT'den isterseniz daltondan alın önemli olan görüşmemiz gibi bir şey demezdim herhalde?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...