Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dagger'dan 2 yeni şiir

Dagger

Öne çıkan mesajlar

Dagger düz yazı yazmayı denedin mi? Şiirlerde ya ölçü ,uyak kafiye olur ya da serbest nazım olur o zamanda seçtiğin kelimelerle ahengi yakalmana gerekir.. Bana kalırsa ben burda pek bir ahenk yakalayamadım. Seçtiğin kelimelere biraz dikkat et. Birde mademki serbest nazim yaziyorsun dörtlükler halinde yazma. Bitiştiriver mısralarını. Manzum yazı gibi olsun. Böyle yazdığın zaman bazı dörtlüklerinin sonu havada kalmış.. Yani tam olarka tamamlanmamış sanki anlatılmak istenen...[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Herkezden Çok Benim Tavsiyemi Dinlersin Herhalde Veya Böyle Umuyorum istemesem Bile

Şiiri Yazarken Duygularına Hakim Olamıyosun Onlari Şiirde hissettirmek önemli Olandır Şiirde Pat Diye Vurmak Diil

Şiirlerin Uzun Ama Anlattıgı Konuyu Vurguluyosun Ve Gereksiz Süslemeler Yapıp Daraltıyosun Bunu unutma

Şiirlerde Şair ve Yaptıgı Yorum Önemlidir Sen Bu şiirine Perspektif Bakınca Ne görüyosun gördügünü Bizle Paylaş Ben Hep bunu Söylerim Gerçekten Detay Önemli Diil Aklından Çıkarma Renk Önemli Okuyan İnsana Hissettirmek Önemli Senin Şiirlerini Okurkan Boşluk Görmemeliler Anlıyomusun Gerçekten Acı Çektigini Veya Hayal Kırıklıgını İsim Olarak Diil Şekil Olarak Vermelisin Şiirde Harflerle Resim Yapmayi DENE diyorum

Saygilarimi Sunuyorum Kendine İyi Bak[hline]Her zaman Her Yolun Bir Hedefi Her yolcunun
Bi Amaci Vardir
Yalın Kuleyin
D.D.
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendi şahsi görüşüm olarak çok güzel bir anlatımın var şiir olsun yazı olsun ikisindede istenilen noktayı yakalayacağına eminim bu şekilde irlelemen dileği ile.[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

Şiirde farklı şeyler olmalı...[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...