Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo NET 2 PC Cross Baglanti yardim.

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bana bunu aclıarmısın ayrıntılı bicimde
herseyi yaptim 2 pc birbirini goruor ama kablo netin bagli olmadigi makina baglı makineyi görüor giremior Ag baglantisi yok dior dier kablonetin oldgu makina kendinide goruor otekisinide goruor arti girior ama cross olan makina sadece ag ustundeen goruor ama kablonet baglı olan makinaya giremior lütfen yardim.[hline]Bir kadın sana karşı olduğunda, unut gitsin.. önce seni severler sonra birseyler değişiverir içlerinde! bir kamyonun altında ezilmeni bir bok çukurunda ölmeni izler ve üzerine tülürüverirler! [CHARLES BUKOWSKI]

Sosyal ağlarda paylaş

neyse simdi bunu halletim fakat internet'e server makinesi girerken dier pcde internete giremiorum internet paylastiramiorum?[hline]Bir kadın sana karşı olduğunda, unut gitsin.. önce seni severler sonra birseyler değişiverir içlerinde! bir kamyonun altında ezilmeni bir bok çukurunda ölmeni izler ve üzerine tülürüverirler! [CHARLES BUKOWSKI]

Sosyal ağlarda paylaş

win 98 se ise yapabliyorsun sanırım
denetim masası --> prog ekle kaldır --> windows bileşenleri ( xp de böyle 98de de buna benzer bşi vardı sanırm )
ordan explorerı seç alt menüsü olması lazım internet bağlantı paylaşımı diye birşey var
onu seç
disket oluşturmak istiyecek
boş disket koy
sonra progu diğer makinada kur
bukkadar[hline]If only I could breathe to see the sun of May...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...