Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] shadowbane free TRIAL

Julias

Öne çıkan mesajlar

bırı yardımcı olabılırım baska nereden cekebılırım shadowbane ı explorer hata werdı yanı onu cozdumde loadıngte sabaha kadar beklıo?:([hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Burt`Azmira`Denick level 0-Zalof- martial artiz of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE

Sosyal ağlarda paylaş

webdl ıle basladım 10 saatım kaldı herhalde sabaha bıter 13k ıle cekıorum fena dııl tabı bırısı cd kopyalayıp yollayabıllırse cok ıyı olur
bıde bu webdlde nereye atıo bu dl ettıgını mesela makına resetlendı ne oluo weya bısı oldu bı aksılık cıktı ne olucak?
siteye her gırdıgımde kaldıgım yerden dwm edebılıomuyum we bılgısayarın neresıne defult olarak atıo?[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Sosyal ağlarda paylaş

tamam dl ettım sımdı actırdım karttan ama ıcınde para olmayan lımıtsız bı karttan actırdım error dıo ama herhalde oynayabılırım eger olmassa otekı karttan hallederım oluomu arkadaslar lımıtsızlede?yanı nası olsa cekmıo ondan seettım;???
*patchteyım sabırsızlıkla beklıorum oyunu*[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Sosyal ağlarda paylaş

su anda char secıorum galıba sınırlı freetrıalde karakter secımı assassın falan olamadım yanı arkadaslar bıde hangı servera gırıyım guıldhallara gırıyımmı yanı yesıl renklı olanlara we turk encok nerede war?[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

[Bu mesaj Julias tarafından 12 September 2003 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Assasin olamadım lafını char yaratırken sadece mage, rogue, figter ve healer seçenekleri var diye söylüyorsan, normaldir. Base class onlar. 10. level olunca Assasin, Scout, vs.. gibi bir class seçiyorsun (trainerina gidip "promote to bilmemne" ye tıklıcaksın)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ok tamma rogue sectım lvl 4 falanım recall scroll aldım tıkladım 2 kere falan para heba oldu galıba ehueh ne oldu anlamadım kıtaba falan yazar sandım ama bulamadım[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Sosyal ağlarda paylaş

ehe pardon abi swg suck diyebilrim
1. grafik=swg (ee grafik abanilirsa oyuna =) )
2. pvp=sb (oyunun temeli pvp cunku)
3. pvm=sb (stabil spawn swgde yok gibi bi espriside yok ama sbde bazi semi rare ve rare itemlar icin zorunlu pvm yapicaksin para icin degil ama)
4. ccr tutumu, yardim vs= sb (ubinin en iyi oldugu konulardan birisi)
5. bug fazlaligi=swg =d

mario oynamaktan mutluyum!! =)
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik bakımından swg'nin üzerine oyun tanımam kimsede tanımaz zaten. Öle sistemi abandığından değil yani ortakarar sistemim var bende bile çok güzel, hiç sorun yaşamıyorum. Neyse olay bu değil zaten.

PVP'yi bilemiyorum, denemedim. Hatta swg'de de denemedm :)

Stabil spawn işini yanlış anlamadıysam gerçekçiliği öldüren bişey. Biyerde bizon avlıcaksınız diyelim. Spawn noktasına gidip bekliosunuz. 10sn'lik periyodlarla bizonlar pörtlüyor. Çota çota skill alıosunuz. Üç beş yere gittim hep aynı şekilde spawnlar var. "Brit mezarar gidip iskelet keselim" mantalietsi gibin :)

Onun dışında çok oynamadım oyunu. Kontroller çok karışık geldi ama sorun değil swg'ye alıştığım için ters geliyordur heralde. Zamanla alışırsın.

Bana sanki oyuna pek özenilmemiş gibi geldi. mouse'un kenarındaki artifact'ları göründe dumur oldum zaten "yuh bunadamı özenmediniz şeklinde". Login ekranında çıkan arkaplan resmi bile ultimadaki resmin kalitesinde. Oraya daha güzel hazırlanmış bir resim koyulabilirdi.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Apprentice Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bide "oyun kötüymüş lan download etmeyelim" demeyin. Beleş işte alın oynayın. Ben çok az oynadım. Söylediklerimi inceleme olarak almayın, beni adam yerine (şimdilik) koymayın :P[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Apprentice Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...