Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

max payne 2 takıldım

Natural

Öne çıkan mesajlar

said:
Erutan, 02 November 2003 15:28 tarihinde demiş ki:
way bitirdinmi oyunu Oharraasss ne diyim[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu

bi yanlis anlasilma olmasin bitirdin mi derken dalga gecercesine mi soyledin onu merak ettim ? :) cunku bu oyunu alipta bitirmeyen cok az kisi vardir heh..
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben de o bölümde takılmıştım.
2 koridorlu bir yer var, hatta ortasında bi odada bir sürü masa var falan... Oranın sonunda köşeye sandaleyeler yığılı bir oda var. İşte o odada üst kata bir çıkış var ben de orayı farkedememiştim ilk başta. Oradan devam ettiğinde de cephaneyle dolu bir oda var oraya da bir zıplamayla ulaşman gerekiyor. Sonrası da çorap söküğü zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 08 November 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
god mode yok demi bu oyunda şöle oyunlarda adam koruma veya süreli şeylere hasta oluyorum ya.[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

onlar oyuna adrenalini (zevkini) veriyor onlar olmazsa zaten niye oyun oyniyoruz ki?[hline]
Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.

hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı
Sosyal ağlarda paylaş

GM Topuk
bşka kurtuluş yok. Direk kaçıcan sonra karşına karanlık bi oda çıkacak oraya dalıcan dibinde bekliyeceksin tam adam seni aramaya geldiğinde içeri bi güvenlik girip kapıda bekleyen tarafından öldürülecek sende diğer yandan dolaşıp ölen security'nin silahını alıp cücüklerini düreceksin temizlik firması dürzülerinin....[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu Mona Sucks yengemiz ne çıt kırıldım ya!?!!

2 pompalıda iniyor aşağı.Sırf onun yüzünden hile yapmak zorunda kaldım.Orospı kaltakh! :P

Ayrıca öle 100-60-100 olduguna bakmayın onun aslında baya çirkin bişi :P

Ve hakkaten oyun çok kısa bir oturuşta bitirilebiliyor neredeyse ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...