Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyuma olayınız nedir?

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

nası uyuyosunuz yani. kendimden örnek veriyim:

yastık dikine. sarılırcasına.. üstüne kafa..
kapkaranlık.
kapı kapalı.(klostrohobya)
minimal ses.
ayaklarımı soğutabiliceğim bi yer. mümkünse bi yastık, yataan kenarından aşaa sarkıtma filan. uyurken başımı sıcak ayaamı serin tutmayı seviyom.

uyanırken de mümkünse sevdiim bi müziin sesli bi şekilde çaldıını duymak isterim.
horace, horace kalk hati
şeklindeki kibarlıklar bana işlemez :-P[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ayagim yorganin içerisinde piserken, diger ayagimin soguk olmasini isterim. bir de yatmadan önce buz gibi soguk olmayi, daha sonra bi anda yataga girip sizip uyumayi çok severim.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

kapi kapali
cift yastik (onemli)
asla cok sicak olmamali ama ziyadesiylede donmamaliyim vucudun altini sogutmak icin serin yastiklardan birini feda edebilirim
ayrica cesitli yastik kombinasyonlarim wardir o gun icin dogru yastik kombinasyonunu bulmadan uyuyamam[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

kapım kapalı
tek yastık sarılma durumu
ayaklar mutlaka yorgan dışında olcak etrafta sallandıracam.
benim de uyumam minimum 15 dk maximum 1saat sürüo[hline]Benim uğurlu sayım 1453,bir artı dört artı beş artı üç , Onüçü uğursuz sayan batılılara
OSMANLIDAN HEDIYE OLSUN SONSUZA!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Çift yastık başım biraz yüksekte oluo elimi kesinlikle bi yastıın aaltına sokuom yani tost oluo elim :)
yorgan (kışsa tabi) boynuma kadar örtülü
sessiz , karanlık, kapı kapalı,
hava soğuk olmalı
soğukda daha güzel uyunuo

sıcak hiç çekilmio![hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece kendi yatagimda ve kendi yastigimla uyuyabilirim. alistim bikere. :) onun disinda ozel bi ortam gerekmez yattiktan sonra aklima bisey takilmissa uyuma zamanim 1-2 saati bulabiliyo ama bossam 10-20dk da gidiyorum. :) isiga ve rahatsiz edilmeye tahamulum yoktur gecenin bi yarisi yikarim evi. ;)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Necromancer of Kay/Hun
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 02 November 2003 21:15 tarihinde demiş ki:
Çok zor uyurum ben.. Kafadan 1 saat sürüo uyumam..

Yüzüstü ya da yan uyurum.. Ellerim yüzümün yakınında olur ya da yastığın altında.. Yan uyurken yorganı iki bacağımın arasına sıkıştırmayı severim.. Yorgan yerine yastık da olabilir bu.. Yattığım yatak geniş olmalı.. (Kendi yatağım 2 kişilik, ordan alışkanlık)

Odamda kesinlikle çıt çıkmamalı.. Bilgisayarım 24 saat açık olmasına rağmen içinde fan dönmediği için sıfır sesle çalışıyor.. Kapım açık uyuyamam, sivrisinek varken uyuyamam.. Odada duvar saati tik tak ederken uyuyamam.. Ayrıca karanlık ortamda uyumayı severim, içeri ışık sızmamalı..

Uyumayı çok sevdiğim için 8 saatlik kesintisiz bir uyku bile çoğu zaman beni tatmin etmez.. Tatil günleri 12 saate kadar uyurum.. Odamın çevresi camlardan oluştuğu için odamın ısı kaybı fazladır ve evden 2-3 derece daha soğuktur.. Soğukta yorgan altında uyumayı severim.. Zaten yapı olarak da kolay kolay üşümem, üşürsem bundan zevk alırım..

Duş aldıktan sonra veya bol yoğurtlu/sütlü bir yemekten sonra uyumayı çok severim.. Kolay kolay uyanamam.. Hele tatil günleri hiçbir kuvvet beni sebepsiz uyandıramaz..[hline]K1cK S0m3 4sS W1tH a L4rg3 Tr0uT productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821

budur abi[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

atarim kendimi yataga
en az bi yarim saat boyunca evdeki sesleri dinleyip (annemin evi toplayisi, bilgisayar sesleri, camasir makinesi, televizyon) oole bos dururum
uyuya kalana kadar yastiklarimdan biri kafamin altinda, kirmizi yesil olan Yalova yastigim da elimde bi o tarafa bi bu tarafa donerim
sonra uyuya kalirim
saat 4 de uyanirim, kabus gormusumdur (genelde bocekli oluyo) sonra yatmaya calisirm
6 ya kadar ceset gibi yatar kalkarim
sonra 6 15 e kadar alarmimi bekler yatarim
anca kalkarim
giyinir okula giderim
bu cuma gecesi mesela SAT oncesi geceydi, aylik ruyalarimdan birini gordum, tum kisiler, olaylar yerler ve zamanlar karisiyor ve garip bir ruya goruyorum

ha soguk sicak meselesine gelince, fazla sicak yatarsam kabus gorme ihtimalim artar
fazla soguk yatarsam usurum
garip bisi yani, genelde ayaklarimi yorganin icine sokarim isinirlar, kollarim disarda donar[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

ha evet bi de başka yatakta yatamam. misafirlikte filan kaldığım zaman sabah kendimi böle ince bi tabakyla kaplanmış gibi hissederim. duş almadan rahat edemem. ayrıca ne kadar az kıyafet olursa o kadar pişerim. onun için yaşasın pijama ve pamuk fanila![hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

YAZIN[hline]
-ince yorgan içinde ayaklarım olcak
-yastık ıslatılcak
-yastığı ara sıra ters çevirerek soğukluk sağlancak
-bilimum soğuk yere dayanılabilir

KIŞIN[hline]
-kalın yorgan içinde sıpsıcak ortam oluşçak
-ayaklar yine içerde vücudun en sıcak yeri olcak
-arada yorgan altına sıcak hava verilebilir(üfliyerek:))

ayaklarım içerde olmazsa uyuyamam tik gibi bişey
ayrıca sessizlik içinde gürültü olursa çok kötü olur gürültüyü yapan için yazın saat 5 te elimde 2 tane beyzbol sopası 3-5 tane köpeği taşlamıştım :) (tabi tel vardı arada :D )
[hline]fizban, 01 November 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
harbici uzunum, öyleyse varım.

Hanım Tüfeğimi Getir!

[Bu mesaj ConspiratoR tarafından 02 November 2003 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica cok mekanda uyudum ama Kadikoy - Karakoy vapurunda, okul kiyafetiyle, oturur vaziyette, salyalar icinde, yarim saatlik uykunun rahatligini ve keyfini hic bi yerde gormedim :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde her kıyafetle rahat rahat yatabilirim ama uyumam için baya bi zaman geçmesi gerek. Sürekli bişiler düşünürüm uyumadan önce hatta bazen kendime kızarım uykum olduğu ve uyuyamadığım için. Eğer yattığım yer küçükse toparlak olur öyle uyurum, koltuk falan sorun diil.
Genelde sırt üstü yatarım çünkü yüzüstü yattığımda kalkınca acaip bi bel ağrısı oluyo. Bide yastığımın fazla yüksek olmaması lazım. Ortamda ses yada başkaları varsa uyurumda sonradan birileri yattığım yere gelirse hemen uyanırım, uykum acayip hafif.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

o salya sümük olayinin, üsküdar'dan baslayarak ataköy'e kadar süren e5 versiyonu da çok hos oluyor.
ama inince kötü oluyorsun.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 02 November 2003 21:27 tarihinde demiş ki:
said:
ConspiratoR, 02 November 2003 21:24 tarihinde demiş ki:
-arada yorgan altına sıcak hava verilebilir(üfliyerek:))

valla osturmak da işe yarıyo :D[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...

ahahah![hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...