Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Temple of elemental evil sorusu

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

cok az elle tutulur buyu var,
Ama bence bunu ortaligi tamammen yakip yikmayalim diye koymadilar
Yoksa oyunun sonuda NeverWinter Nights gibi olur
bir wizard tum realms a karsi modunda.
toplamda 5 tane byu yapiyosun zaten oyun boyunca
Cok etkili olur dediklerin hicbir etki yapmiyor.
Chain lightning in adam gibi degil.
vs vs vs Sorcerr la Wizard i bir tutmuslar

Sonucta dilerdimki byu sistemi birIce wind dale deki kadar olsaydi..(ne guzel oyundu be)
Ama iwd de olmayan bir suru cok guzel detay gordum
Misal abi hastalanabiliyosun.,,,,,4 cesit hastalik var vs.
Kor oluyosun hastalik sonucu ve healle bile kurtaamiyosun karakteri,,,Onun yerine Listen ve spot skillerine esek gibi veriyosun puanlari.,,Ve sonundada blind Fight skilin varsa krtariyosun,
Lakin Dodge unda gidiyor arda tumble inda.
(Salak ben ve salak umursamazligim,,,Human fighter Rogue um kor oldu ;()[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 01 November 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
chain lightning? nası ya? 6. level büyü abi chain lightning...
ayrıca empovered fireball ve lightning bolt rulz :)[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

Onun wand ini buluyosun ya eger su batakliga gidersen(miydi acaba???.,,Dur hatirladim,,,Hani su Broken Temple Tower a gidipte wizard i oludurursen 2 tane kutusu var onun. Biri bir odanin icinde biride Ta kendi odasinin sonundaki gizli odada. O kutuyu acinca Golden orb of death i ve chain lightning i aliyosn)[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 01 November 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
hmm...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

Bu hmm ben daha denemedim Hmmm imi yoksa Dur bidakka baska bir durum dha vardi sen hatirlamiyosun Hmm imi?[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
Cikmamis jedilerden hirsiz, cikmasin,
Siyah bir buzdolabi, bir de cuce cikmis daha ne ciksin,
Tonla zibidi velet isikli cubuk acmasin,
Evrendir burasi, disneyland degil

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Sosyal ağlarda paylaş

golden orb of death i almıştım ama chain lightning wandını hatırlayamadım...
da zaten epey oldu uninstall edeli. hatırlamamam doğal. hatta belki wandi başka bi wande benzetip identify etmeye kasmamış bile olabilirim.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Balor zaten tek başına 18crlik bişey, bide üstüne lord olmuş sende 10. lvl charlarla öldürüyosun. Hmm. Hatta hmmmmmm. Nerde nasıl oluyor bu olay?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada simdi ben temple in 2. level indayim,,, Bazen zindallara ln geliyorumda beyler napiyim dogrudan iniyimmi assagi yoksa bitiriyimmi tum level i?[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
Cikmamis jedilerden hirsiz, cikmasin,
Siyah bir buzdolabi, bir de cuce cikmis daha ne ciksin,
Tonla zibidi velet isikli cubuk acmasin,
Evrendir burasi, disneyland degil

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 01 November 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
yok ole bişey. hem bane hem ray of enfeeblement penalty verir. bonuslar ve penaltylar aynı türden oldukça stacklenmezler...

oyunun bug'ı...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
oha ama böyle de bug olmaz ki kardeşim.. hehe bi de şöyle bi boktanlık daha var npc ler bug abuse ediyor !! bless basıyor paso
bane basıyor
ray of enfeeblement basıyor
lol.. neyse en azından ben doğru hatırlıyormuşum bu kuralı :D[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...