Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablo nette bağlantı kesildisi

blademaster

Öne çıkan mesajlar

blademaster kimse zevk için senin net'ini keseceğini sanmıyorum. Bence sinyal problemin olabilir. Böyle netinin gelip gitmesi bunla ilişkili bence
Banada olmuştu 1-2 ay öncesine kadar sürekli kopuyordum ama ekibi çağırdım aşagıdan hallettiler, sinyal problemi oldugunu ve düzelttiklerini söylediler bidaha da kopmadım.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünkü sinir harbimi anlatayım rahatlıyım. Saat 4 gibi bir anda kablo gitti. Normaldir bakım vardır falan dedim hemen interaktifi aradım ve kablomun borç yüzünden kesildiğini ögrendim. Borç miktarımın 5 milyon olduğunu öğrendiiğimde ise hafif bir gülümseme ile telefondaki sese sadece küsuratı var mı esikk yatırmıyım da dedim. Banka hesap Nolarını aldım ve dial up ile havale yapıp hemen fax ile dekontu yolladım ve dedikleri gibi 15 dakika içinde açılmasını beklemeye başladım. Tabiki açılmadı. 16.30 dayamayıp tekrar aradım ve açma emrinin çıktığını açılmış olması gerektiğini öğrendim. :) Tekrar denedim ıhhhıhhh. Bu sefer teknik servisi arayıp sorunu belirttim ve onaylı açmaları yapacak arkadaşın iftar için çıktığını ve 17.10da geleceğini öğrendim. Peki dedim bunada ok. Adam açlıktan ölecek değil ya. Saat 17.30 oldu ama hala kablom yok. Tekrar arıyıp bu arkadaşın gelip gelmediğini veya başka yetkili olup olmadığını sordum. 5 dakikaya geliyormuş kendileri dediler ve gene beklemeye başladım. 17.50 artık sinir bastı ve tekrar aradım. 18.15 açıldı :P[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

kablonette downloadları ort. kaçla indiriyosunuz?[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 31 October 2003 18:41 tarihinde demiş ki:
bendede bir hafta once 5dakkada bir kesiliyordu sonra kendi kendine düzeldi.ama şimdide çok yavaşladı :([hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse

işte bu sinyal problemidir.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...