Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bakın (Cok Heycanlıyım)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Private Message (Admin)
[hline]
Re: Beta Tester
We're not taking names yet - be sure to submit your name when we do.
[hline]

Beta tester Olucağımmmmmmmmm yuppiiiiii sevincimi sizinle paylaşmak istedim
:tebrikz: :tebrikz: :tebrikz:[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu

[Bu mesaj Erutan tarafından 29 October 2003 10:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bu topıc ı warcraft kısmına acsaydın keske neyse adamlar dedıler amerıka kore ve bazı avrupa ulkelerı harıcınde beta testerlar kabul etmeyecegız dıye zaten bunlarda forum uyesı olucak.Umarım yanlısım vardır ve olursun ama ben tester olacagıma orjınal oyunumu 3 gunde getırtmeyı tercıh ederım[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lexius, 29 October 2003 21:25 tarihinde demiş ki:
ben matrix online da beta testerım da noluyo yani :)[hline]Death Is The Beginning

bab the kenk ona 2 miz girdik ne cabuk unuttun? :D[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

wowun betasının paralı/parasız olacağına dair bilgi yok, ama blizzardın tüm önceki betaları bedava idi buna göre faq da yazan:

----Similarly to how we've conducted beta tests in the past--

yeterli olacaktır açıklama için :)

sony mi bu para isticek betadan lol
paralı yapmazlar. bildiğim kadarı ile war3x in betası download edildi free, cd falan yollanmadı.

beta için özel cd key isteyecek doğru ama dier oyunlarla alakası yok, olması çok saçma bi kere,ezmeye çalışmayın blizzardı, sadece wow için testerlara özel verilcek key lazım olacak.[hline][i]Wow - Begin

[Bu mesaj Norak tarafından 30 October 2003 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çık çık çık öncelikle soe eq2 betası için önce eq acc olanlara yer vereceğini çoktan açıkladı wow 3 için cd key ise bundan 6 ay önce den bilinen birşey

paraya gelince bu şirketler sizin kafanızla yönetiliyor olsalardı çoktan batmışlardı wow beta kendisinden çok daha büyük bir kaynak bunu sonuna kadar kullanıcaklar[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 29 October 2003 20:36 tarihinde demiş ki:
su mmorpg kisaltmalarina bayiliyorum

wow coh daok

protoss konusuyo sanki[hline]Wolfshade, 03 August 2002 06:18 tarihinde demiş ki:
Ölümden korkmam...
Insanin kötü günündeki tek gercek dostu olarak varsayarim

Ben mesela anamadım bunları. sadece daok'un Dark Age Od Kameloth olduğunu tahmin edebiliyorum. Diğerlerini anlamadım...

World Of W... bişey olabilir mi? Atıyorum doğrudan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...