Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ühüh telefonum bozuldu (aka yeni telefon tavsiyesi)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

ben telefondan anlamam doğubanka gidip en ucuz telefonu almıştım 1.5 sene önce... Çok da memnundum telefonumdan... sağlamdı falan demin ışığı kapamam gerekiyodu üşendim yerimden kalkmaya... Kalem kutumu attım düğmeye sıyırdı atcak bişi bulamadım telefonu attım herneyse şu an no tuşu çalışmıyo yani telefonla birini arasam kapatamıycam :P telefonu açıp kapayamıycam falan (ericsson a3618 bu arada telefon) herneyse Uzun lafın kısası Yeni telefon almak istemekteyim anlamam telefondan ama bu sefer daha iyi bi telefon almak istiyorum ama bilmiyorum ne almalı bana kabaca bişiler tavsiye edermisiniz? iyi bi telefonda aradıklarım
- Ucuzluk (çok pahalı olmasın)
- Yeterli mesaj kapasitesi olması (yani ne kadar olursa iyi olur)
- Biraz hızlı olması
- Saati göstermesi
- Titreşmesi
- Sesinin kısılabilmesi
- telefon defterine istediğim kadar kişi kaydedebilmem
- ÇOK BÜYÜK olmaması
- ÇOK KÜÇÜK de olmaması
- mesaj bölümüne şifre koyabilmem (optional... olurmu ki böyle bişi?)
herneyse böyle bi telefon istiyorum renkli ekranmış oyunmuş wapmış shubuoymuş gül yanakmış beni enterese etmez ama olursa telefonu almam da demem... neyse şimdiden sağolun[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

6610 renklş ekran güzel bişi ama 550 milyon,yinede fiyatına göre çok güzel,sağlam,tatlı telefon,yanında kulaklığı hediye(radyo için,mp3 yok)kamerası 100 milyon fln galiba hatırlamıyorum[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 30 October 2003 20:45 tarihinde demiş ki:
6610 renklş ekran güzel bişi ama 550 milyon,yinede fiyatına göre çok güzel,sağlam,tatlı telefon,yanında kulaklığı hediye(radyo için,mp3 yok)kamerası 100 milyon fln galiba hatırlamıyorum[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

6610 kamerası iğrenç bişi sakın alma bence
6610 lar bu arada doğubankta 350 milyon fln

[Bu mesaj n0body tarafından 30 October 2003 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eh..

Benim şimdiye kadar 5 telefonum oldu. Hepside bozuldu kendiliğinden :p
Şans yok bende..

Herkez fırlatıyo bozuyo...Ben fırlatsam bozulmaz,elimde çatlar![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...