Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarımın kablo kaosu

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Daha demin bilgisayarı ileri çekim dedim gelmio bi baktım dolanmış herşey offf.. kim uğraşcak bunlarla şimdi ve feci uzun bir eternet kablom var ablam kedi baarsaa diyo buna herşeyi batırıyor bi çaresi yokmudur şu kablo kaosunun?

Bakınız ss yolluyorum kendi kablolarınızında ssini yollayın kimin kabloları daha dolanık kapışalım
[hline]-I'M gonna Eat YOU! I'M BIGGER THAN YOU EMPIRE OF THE FOOD CHAIN!

Sosyal ağlarda paylaş

Sen abartmışsın herhalde birkaç yıllık birikinti :)Orda fare fln yaşar haberin olsun yani :P
Bence tamamen sök bilgisayardan kabloları,ondan sora düzgün bi şekilde tak ve de uzun kablolar için kablo bağlamaya yarayan kablodan kullan :)[hline]Saklanabilirsin ama kaçamazsın..
Sosyal ağlarda paylaş

benım kı tertemız abı cıllop masslah...

tyıtız anne rulz.. bazen[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden ne kadar şey varsa bağlıyodum bilgisayara.. bu tip manzaralar oluşuyodu.. söküp geri takması çok zaman alıyodu.. onun için lazım olanları takıyorum artık.. mis gibi süper cillop kablolarım var valla.. şıkır şıkır çözülüp bağlanıyo da[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

ss gonderemicem (evde o işe yarayan digital bi zımbırtı yok) ama benim kablolarıun halide içler acısı. gizliden gizliye birilerinin kablo sorununa acil olarak çözüm bulması gerek diye elde pankart yollara düşmek isteği duyan birisi olarak diyorum ki evet birilerinin bu kablolara bi çözüm bulması gerek :P ,83 defa son yazdıgım cümleyi hızlı hızlı okuyun çok komik oluyor)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
- adriann, aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn...
[ no pain, no gain ]
Emaleth, 13 October 2003 14:00 tarihinde demiş ki: erkekleri severim ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...