Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halı saha maçı...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar silthanasla konuştuk konuştuk ve konuştuk. Ardından karar verdik ki biz halı saha maçı yapalım, ama ööle 1 seferlik diil. Bööle 12 kişi ayarlayalım her hafta veya olmadı iki haftada bir, fiks bir gün ve saatte halı saha maçımızı yapalım rahatlayalım.

Ben
Silthanas
Apex

şu anda 3 kişi varız, 9 kişi daha aramaktayız. İsteyenler yazsınlar mesaj...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

benim dersane falan var zamanım çok kısıtlı
zati havalar da soğuyo
beni sabit bi takımda düşünmeyin o yüzden
arada gelebilirim anca ..[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)

[Bu mesaj jankis tarafından 07 October 2003 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

maclari buyuk ihtimalle karsida yaparsiniz siz..ee bundan sora okulumun karsida olduunu dusunursek bende varim.defansin saginda rakip tanimam ;)
haftada bir haftada iki hic farketmez..futbol icin kız arkadasimi bile satarim ;)[hline]Love,sweet love,darlin'...

[Bu mesaj Bathory tarafından 08 October 2003 15:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tam kadroyu kurduktan sora en fazla 1-2 mac geyik olur..sora is ciddiye biner heralde
bide bu maclari biseyine yapicaz dimi?
öle belese falan yapmıyalım da ;)[hline]Love,sweet love,darlin'...

[Bu mesaj fizban tarafından 09 October 2003 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hehe avrupa yakasında dolu saha var hangi bölge olacagını seçin sadece hepsinde saha var mesela bizim burda evimin önünde var sonra üstü kapalı halı saha var merter de
ben oynayamıcam ne yazıkki bağlar hala geçmedi dizimi zorlamak istemiyorum :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Fistan, 02 October 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
karakedinin resme bi bakın allah aşkına ya.
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 10 October 2003 15:06 tarihinde demiş ki:
leopoldinle bathoryyi bilmiyorum da, kalan6 kişinin bi tek bombacı için karşıya geçmesi biraz saçma değil mikine ?[hline]Fizban(23:08 PM) :
sana godfather diyebilir miyim ?

saçma zaten, o yüzden bombacı bu tarafa yani anadolu'ya geçecek :D[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

moda'da oynucaz, bugüne kadar gördüğün en kaliteli çime sahip halısaha, buna garanti veririm.
adam başı 6 milyon gibi bir fiyata. 12 kişi oynucaz

leopoldin
sabo
apex
silthanas
bathory
kenderleme
babacum
arcane
staradam
bombacımülayim

10 kişi olduk 2 kişi daha bulduk mu ok'dir.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...