Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

work sux! (evet yine, ve ısrarla...)

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

Benim Bakü maceramın bir de medya grubunda bedava calıstırılmamdan daha kötü bir durum değil bu.

Şirketlerin bayramlarda çalışmama durumları sanıyorum bir tek canım Türkiyemde var. Bana Avrupa demeyim onları zaten saymıyorum adamlar fazla mesaiyi 35 saate düsürüp cuma günlerini de tatil yapmaya çalışıyorlar zaten. Bu kafayla bu gayri safhi milli hasıla nasıl oluyo anlamıyom harbiden.

Aslında şikayetçide deilim yane. Manyak ii geçti bayram günüm. Muhafazakar bir hanım arkadaşla küpelerimi çıkartıp çıkartmamam konusunda restleştik.

Oğlak olmama rağmen inadı o kazandı.Kendimce taviz aldım karşı taraftan ama yine de kişilik haklarımın ırzına geçildi resmen. Neyse kendisi değer verdiğimiz bir insan olduğu için bu cepheden çekilmek zorunda kaldım ama savaş devam ediyor.

Sonrasında 5 saat muhabbet ettik profilo da karayip korsanları seyrettikten sonra. Film dedikleri kadar güzel değil yerine Battle Royali şiddetle tavsiye ederim.

[Bu mesaj mountaindew tarafından 30 October 2003 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...