Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devamli Ld oluyorum. help..

Ceti

Öne çıkan mesajlar

evet 2 client aciyorum ve 1 i hatta iken oteki ld oluyor. (lag meter daki orta kare) ld olanin yaptigi hareketleri goremiyorum ama alt+tab la oteki client a gectigimde goruyorum....
garip bir ld ve surekli olmasi deli ediyor beni. baglanti cok saglam... bazen char screen acilmiyor bazen log oluyor ama loading ekranindan sonra bir bok gelmiyor falan. delirecegim yaaa.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)

Excuse Me lvl30 Savage (FotM)
Sosyal ağlarda paylaş

laluş zamaninda ben 3 accla ayni anda giriyodum makina celeron 1300 dü :) genelde bot olarak kullancaksan karakteri çok kişi olan yerlere birakma zorlanmaya başliyo boş biyere birakiver ben öle yapiyodum yada git kral bi upgrade yap zaten pc mükemmel se ozaman bilemicem ;P 512dsl al derim anca ehe
Sosyal ağlarda paylaş

ulan itu deyim 50mbit hat var burda[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)

Excuse Me lvl30 Savage (FotM)
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarin ozeliikleri ne senin?
bende 2 client aciodum oynadigim zamanlar 512 mb ram ile ...
cok uzun zaman diger clienti aktiv etmessem ld oluodu.....
bide sehir efsanesi var dogrumu bilmiyorum,sadece 512+ ram ile 2 client acilabiliyor die[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

oynamadigim degil oynadigim dusuyor kardesim.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)

Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)

Excuse Me lvl 3x Briton İnfil (back to home)
Sosyal ağlarda paylaş

hayir hocam SI[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)

Sosyal ağlarda paylaş

windowed moddan kastim tab alt la cikilmasi degil direk uo gibi pencere stili acilio..options - performance - en alttaki secenek olmasi lazim oyle hatirliyorum..alt tabla 2 client acinca bendede oyle oluyo

[Bu mesaj daverc tarafından 28 October 2003 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olm deli etmeyin adami. ben ld sorunu diyorum nasil windowed acilacak diye sormuyorum[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)

Sosyal ağlarda paylaş

sorunumu cozdum gibi... buyuk ihtimalle directx den kaynaklaniyor...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...