Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaldığımız yerden devam ediyoruz(a.k.a Amerikan futbolu)

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

biz de(judges) 20-18 kaybettik böhü gerci gitmedim ben maca ama olsun eahue 20-12 den 20-18 e getirmis bizimkiler sonra 30 sn kala son atagı degerlendirememisler eahe

bu arada hacattepe deers ne ya gecen seneki maclara baktım sitelerinde herkesin beynine vermisler??[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

lol 7 yıl mehuauhe asmıs herifler :)

ya bisi sorcam yannız bu oynayan adamlar ögrenciler mi yoksa mezunlar mı? bilkentlilerden konusan 2-3 kisiye kulak misafiri oldum eheh serviste adamlar bizim okul sırf ögrenci bikac okulda bir sürü mezun var 30 küsür yasındaki adamlar oynuyo fln diyordu

var mıdır böle birsey? varsa cok sacma bence ögrencilerin oynaması lazım bence
Sosyal ağlarda paylaş

beyler az önce çankaya üniversitesine 26-20 yenildik.

ama gerçekten yenildiğimize üzüldüm.hakem berbat bi yönetim gösterdi.

ve azmo kusura bakma o sonuncu hakatten touchdown değildi.
bide maçın sonunda kavga çıktı...[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

zed cim kusura bakarım.
çünkü biz o maçı 4. periyotta 20-6'dan 20-20 çevirene kadar götümüz çatladı ve ayakları dışarda olan oyuncunun topu end zone'a koymasını hakemlerin touchdown olarak sayması yüzünden kaybettik.komedi gibiydi yani...

ayrıca geçen sene 34-6 yenmiştik çankayayı.bilgin olsun canım komşum.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

efenim yarın
ligin üçüncü hafta açılış maçı.

Başkent Knights-Gazi Warriors

Saat:
12:30
Yer:
Başkent Üniversitesi
Bağlıca Kampus'ü Çim sahası. herkesi bekleriz.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

artık benim bu sezon maçım yok sanırım.

gazi maçının son periyortunda dizime iki kişinin ters yönlere doğru girmesi sonucu sakatlandım.sanırım iç yan bağlarım koptu(yani en aından doktor öyle diyor). yarın MR 'da belli olacak herşey.galiba ameliyat olacam.benim için sezon bitti.çok üzgünüm :(:([hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
AFK Doğu Fikstürü ""ODTÜ üniversitesinin"" AFK standartları haricinde yeni bir organizasyon ve yapılanma ile hareket etme kararı ve beyanı doğrultusunda oybirliği ile aşağıdaki şekilde kabul edilmiştir:

haftalar:

8 kasım cmrt --> bilkent-----çankaya , başkent bye
9 kasım pazar --> hacettepe----gazi , anadolu---ankara
---------------------------------------------------------------------
15 kasım cmrt --> çankaya ---ankara , bilkent bye
16 kasım pazar --> anadolu---gazi , hacettepe--baskent
6 aralık cmrt --> baskent----gazi , çankaya bye
7 aralık pazar --> bilkent---ankara , hacettepe---anadolu
20 mart cmrt --> bilkent---gazi , ankara--baskent
21 mart pazar --> hacettepe----çankaya , anadolu bye
3 nisan cmrt --> bilkent--hacettepe , ankara by
4 nisan pazar --> anadolu---baskent , gazi--çankaya
10 nisan cmrt --> bilkent--anadolu , gazi bye
11 nisan pazar --> hacettepe---ankara , baskent--çankaya
--------------------------------------------------------------------
17 nisan cmrt --> bilkent--baskent , ankara--gazi
18 nisan pazar --> anadolu----çankaya, hacettepe bye

batı grubundan haberim yok.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
jacab0nun dedigi gibi... tr deki 2. Lise amerikan futb0l takımını kurduk, $imdi sponsor peşinde koşuyoruz.. tAkımın iLk gazisi benim :).. burnu kırdık start up ta + 4 diki$.. amerikan futboL takımında olup ta bize destek cIkabilicek üniversiteLi abiLerin yardımını bekli0ruz ekipman, ve mac konusunda.. suanda yeditepe saoLsun baya bi söz verdiLer gösteri macLarı vs.. tAkım b0mba a$ırı hırs sahibiyiz neyse mail [email protected], icq: 3631064..
$u ekipmanLarı bi an önce temin etsek te sakatLıkLar azaLsa dimi jakap0 ;)[hline]Im tasteless,there's beauty in strange places
I find beauty in razors
I find beauty in blood drippin from ya faces..
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene kadar önce METU FALCONS da oynarken hoş zamanlar geçirmeme vesile olan bu sert sporun ülkemizdeki son durumu nedir merak ediyorum?
-bütün takımlar korumalıklarını alabildimi?
-düzenli bi lig kurulabildimi? federasyon falan varmı, olcakmı? nedir ya! :|

bilgisi olan bi arkadaş varsa benide tazelerse sevinirim,
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bluestar sana detaylı bi cevap vermek için boş bi zaman arıyodum ama kusuruma bakma artık.

şimdi ilk olarak silver'a cevap vereyim.evet bütün takımlar malzeme aldı.malzemesi olmayan takımlar lige kabul edilmiyorlar.bununla birlikte anadlu üniversitesi ve celal bayar üniversiteside takım kurdu.lig doğu ve batı olarak iki ye ayrıldı.doğuda ankara takımları ve eskişehir var.batıda celal bayar ,ege ve istanbul takımları.federasyon kurulamıyor neden olduğunu tam açıklayamam çünkü bende bilmiyorum bu konuda kulaktan kulağa dolaşan ufak bilgiler var. ama amerikan futbolu organizasyonunu yapan birim şu anda türkiye amerikan futbolu kurulu(TAFK).

bluestar'a cevap vereyim.walla kelin ilacı olsa kendi başına sürer durmu söz konusu.bizden istediğiniz yardım oyun bilgisi konusundaysa ; istanbuldaki takımlar yardım ederlermi bilmiyorum,çünkü onların biraz daha farklı öncelikleri var,ama ankarada olsaydınız herhangi bi takımla bir iki antremana çıkabilirdiniz eminim.ama eğerki bizden malzeme ve ekipman istiyosanız bizmkiler bize yetmiyo kaldıki size verelim.

sponsor konusunda boşuna uğraşmayın.insanlar daha profesyonel oynayan üniversite takımlarına reklam vermiyolar, verseler bile ıkınıyolar.bi lise takımına vereceklerini hiç sanmıyorum.ama birinizin bi tanıdığı varsa belki.

genede TAFK Ana sayfsındaki e-mailden veya sayfadan ulaşabileceğin, doğu grubu forumlarından bulacağın e-maillerden birinden, bi iletişim kurarsan belki bi ankara gezisinde ortak antreman gibi bişiler düzenleyebilirler.bence güzel olur.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...