Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil Satılık!Çok acil hemde!

Kendersever

Öne çıkan mesajlar

Bir adet solak yamaha (modeli şu anda gitar yanımda olmadıı için söyleyemiyeceğim,resmide koymıycam haliyle):üstünde bir iki çizik var bide ufak toplu iğne ucu gibi giriniler var 3-4 tane,humbucker single humbucker olmak uzere. neckin altındaki humb.nin ustunde hafif bi göcük var gozle gorulen (yaklası işaret parnaanın tırnaanın 5te biri kadar falan...)->350$'ye aldım 280$e bırakmayı dusunuyorum...

bir adet nomad 2 mp3 player(130$a alındı,pırıl pırıl sadece ustundeki creative yazısı silik.oda 100$)

abi acaip acil...dijital foto makinesi arıyorum bide bu ikisine takas :) sonycybershot 2.1 (buydu galba ufak olanları cybershot serisinin) (kaybettim aile öörenmeden bulmam lazım bi tene)[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

insanlar neden bu kadar para veirip mp3 player alırlar anlamam mp3 calan diskmanler tahtakalede 1 sene garantili ithalatci firma garantisinde 35 dolar bos cdler malum yani yaniniza 5 cd alsaniz hangi ram e sigar bu kadar parca ayriten video cd ce data okuyucu olarakda calısıyo foto falam balıyorsunuz neden 100 deolar bir mp3 e verilir anlamam
Sosyal ağlarda paylaş

yavrum çok güzel fikirlerini beyan etmişin,konuya çok değişik bi açıdan yaklaşmışında açı yanlış biliyomusun? acilen satılık demişim dimi
hayır ben d.tü kaptırdım kaptırıcam sen hala demogojidesin anlamadımki?

bide pırıl pırıl tertemiz,modeli eski sharp MD-SR60 var.bi senedir yatıyo alana 10 adette md beleşe benden..

ayrıca nomad geçen yaz alınmıştır...kaplosu programı herbişisi vardır pazarlık yapılır!!![hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

ayriyetten mp3u altın cdde olmasada (35 doalr bicd??yannış annamadıysam kazık?boş bi cd noname 400 falan kadikoyde?) mp3cdsi calabilen sonyler..hemde o simple burneri atracı falan katmadan nerodan kafana göre çekiyosun cdni..takılıyosun...

ulan ben ne keriz adamım birine yol tarifd etmek için arabasına bindiimde 3 aylık pırıl sony mp3 discmanimi dusurdum
pazarteside otobuste yada minibuste sony cybershot dsc-p31 dijital foto makinesini kaybettim...

hay kafama ...yım(modlardan ve kullanıcılardan tavrım için özür dilerim şu an kendimi ne tarafa vursam bilememekteyim...)[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...