Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3 itemlar

hozceri

Öne çıkan mesajlar

he çocuklar elle koyuyolar saati saatine kimin gelceğini öle mi.
hadi dedin 1 kere merciless li adamlar geldi, ddik bunlar cıkar karsımıza biz devam etmeyeli.e peki bu adamların sürekli oynama gibi bir lüksü yoksa + aynı zamanlarda oynayamıyorlarsa.yakıştırmak kişiye kalmış bişey evet bende almazdım kendim oynasam ama aldıkları içinde onları kötülemiyorum sonuçta ihtiyac için yapıyorlar.
ve evet karsılastıklarımızın büyük bir çoğunluğu dediğim şekildeki takımlar.
senin battleground'ını bilmem xhun ezik oyuncular olabilir ama chromaggusun içinde bulunduğu grubu bi kontrol edersen anlarsın.az biraz server ve video takip eden biri olsan az biraz hangi serverlarda pvp nasıl gidiyo takip edersen anlarsın.ha takip etmıyorsun demıyorum ama ediyorsanda bilmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Xhunarion'un havası 1337 değil 2223 die biliyorum :) Bkz Topic Downfall - 2v2 Rank 1.

Arenanın olayıı nedir? Parayla item kasmak mı? Hayır merak ediyorum bunu yapan insan hangi yüzle ben şu seti dizdim die hava atıcak :) Şayet benim arkadaşım olsa yüzüne yüzüne vururum lamerliğini lol

''bab fül merzilez dizdim bak''
Sosyal ağlarda paylaş

gold satın almak ne kadar "ezikçe" ise bu da o kadardır. ikisi de temelde nerdeyse aynı şey sonuçta. hatta bana sorarsanız arena takımı almak daha masum, sonuçta oyundaki para birimini kullanıyorsunuz gerçek para yerine. bu demek değildir ki destekliyorum bu olayı, ama gereksiz yere suçlamayın bunu yapanları.

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 15:04 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Gold kasmak yetenek işi değildir. Tamamen oyuna ayırabildiğin zamana bakar.

Arena set dizmek yetenek işidir. Ezile ezile 3-5 haftada alabileceğin item'ı 1 haftada alabilirsin.

Team satın almanını amacı nedir bikere bana onu açıklayın:)

Yapamıyorsan seti de alamazsın. Öss ye çalışan ikiz kardeşini sokturmak gibi bişi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

en basitinden örnek. ssc tk yapan bir dps warrior S3 itemlarına bakar, ve kendi dps itemlarından çok daha iyi olduğunu görür pve için. bu adam pvpden nefret etmektedir aynı zamanda. gider gold kasar arena takımı alır istediği itema kavuşur.bu noktada suç blizzardın tamamen, eğer çok iyi progresse sahip bir guildiniz yoksa maalesef arena seti dps için çok iyi. silahlar da ayrıca iyi tabii. tabii sırf arena set tamamlayıp onunla pvp yapmak isteyenler de var. bunları anlamak biraz zor :)

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 15:17 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

işin içine paladin healer girince cidden dengeler cok deisior

arcane shot dispel etmeye dewam etsin bubblle i iste ozmn dengeler nası deisio görrüz :P

suan bi paladin in pri+dru ya karsi healing anlaminda üstünlüü war kanımca,

aç bubble i healle meh
plate-cloth farkını , shield kullanımını sölemiorm bile

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 15:29 tarihinde, scorch tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1337 havası derken? Yolda gördügün her wow'cuya sor, kendi emegin yerine satın almak dogru mu diye al cevabını. Herkes mi 1337? Kazanamıyorsan, düşersin 1500 altına. Bu kadar basit.

Ayrıca paladin'in avantajı falan yok, her classın yanına giden healer sınıfı farklıdır. MAge paladin yap, hiçbir işe yaramaz mesela.

Paladin'e Warrior gider, hunter gider.
Priest'e lock, rogue, druid gider, mage gider.
Druid'e rogue gider, warrior az biraz gider, lock gayet iyi gider.

Ben bıraktım 2v2'yu. Ne puan geliyor, ne denge var. paladin warrior, priest lock değilsen girmeyeceksin içine. 3v3 gidiyoruz artık, 2250 su an, 4.yüz. elimizden geleni yapıyoruz 1. olmak için. Eğer gerçekten puansa derdin, kurarsın 5v5, en kötüsü alırsın çılgınlar gibi puan.

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 15:46 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

PVE için dersen, SSC ve üstü için kesinlikle blast wave şart.
PVP için dersen, oynama tarzına bağlı. Ancak şu da varki, arenalarda mageler direkt hedef oldukları için, öyle slowdu vs di düşünecek zamanın pek olmuyo, daha çok instant takılıosun. Gene blastwave ftw.

ama sen bilirsin ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xhunarion 20 Ekim 2007, Cumartesi - 22:22 tarihinde demis ki:
Edit 2: Arcane mage'e fena gülerim. Frost oynamaktan gram zevk almıyorum ama başka çare yok. ılk CC wave'inden sag kurtulamazsın arcane oldugunu anlarlarsa.

hatırlatım.

[ Mesaj 21 Ekim 2007, Pazar - 14:56 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa konusulan, ilk defa bahsettigimiz birşey değil ki. Uzun uzun bahsettik bunlardan önce. Tekrar uzun uzun anlatmaya gerek yok. Arcane mage hiçbir işe yaramaz. Sen o arcane muhabbetini yaptıgında rogue + arcane mage üzer falan demiştin. Ki üzmez, üzülür. Ama 2xarcane biraz daha iş yapar. Frost ise arenada tek gerçekten iş gören spec'tir. Guide falan mı yazalım uzun uzun ne yapalım? Pusuda gibisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...