Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gıcık Olduğunuz Yabancı Şarkıcı/Gruplar

GICIK2

Öne çıkan mesajlar

aslında opeth efet kısmen yani ama anathema vede katatonia
ıyyy.
bide eminem var uyuz olduğum.
al toparla sözleri arkaya bi tane loop koy sonra şarkı olsun.
ooh. ne güzel. bide bunun üstüne dünya çapında ünlen.
sonra dream on u al utanmadam sözleri ve şarkının adını da değiştirir.
kılım abi bunlara..
Sosyal ağlarda paylaş

eminem dream on'u mu çalmış???[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün hip hop şarkıları çok kötüdür direk bunu diyorum

Mesela ver bir klavye ritmi önden de biri Ben şunu şaapayım yok şu bana şöle dedi ona koyayım yok benim tercihim bilmem ne bırakın yahu!!!!!![hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

türkçe popçu ismi yazmıyacam,kavga çıkıyo salak kadınlar yüzünden,tv programında kendisine şarkı sözü yüzünden açılan bir dava hakınnda"o tazminattan alıcakları paranında 10 katını ben dağıtıcağım,onlarada tazminatın 2 katı para göndericem,yazık hiç görmemeişler"diyen bir kişiyi dinleyen insanlar var çünkü,ammma 50cent,eminem(güçükken annenden dayak ye,sonra annene şarkıda küfret,haaastr,sorunlu anne babası olan sırf sensin sanki,zenci rapcilerin nerdeyse hepsi,ne yazkıki hepsinin kliplerinde 20 tane yarı çıplak kadın var dikkat çekmek için,boybandler,justin timbarleke(ismini fğru yazmamışımdır umarım,çok kırılır sonra böhü böü:)[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

Şu mariah carey le feat yapan warya busta rhymes mi ne ismini tam bilmiyorum o herife
emineme
foo fighters galba isimleri kliplerinde bi geyik araba kullanıyo fln irenç bi şarkı
thicke mi ne war bisiklete biniyo hani klibin başında devamını bilmiyorum hiç seyretmedim bisiklete biniyodur heralde sonuna kadarda...
NAS diye bi eleman war i can diye bizim ilkokul şarkısına sözler yazmış ne alaka sözlerde para milletin elinde güce dönüştü fln şeklindeydi glaba irenç ne alaka
ricky martine
avrile
de ek olarak sinir oluyorum daa aklıma gelen yok[hline]< V ò d à n >
Sosyal ağlarda paylaş

get busy ve inda club i evde, sozlerde bir mana arayarak dinlerseniz tabiki uyuz olursunuz. o sarkilarin yeri disco'dur o mekanlarda insani gaza getirir.Amaci da odur zaten. Kluplerde calinip 1-2ayda tuketilsin, birdaha hic dinlenmesin tipi sarkilar bunlar.
Yok kaliteli muzik yaptigini sanip rezil kepaze olan iki `punk` avril lavigne ve kelly osbourne.Uzun sort giyip etrafta dolanmayla yapilmiyor kaliteli muzik. Ikisi birbirinden mal, birbirinden uyuz, birbirinden bos. Hele avril lavigne 'in Chop suey cover'ini dinledikten sonra iyice uyuz oldum bu simarik kiza. Hadi avril mtv ye cikip surmeli gozleriyle prim yapiyor, kaseti satiyor, babasina `kizim cok marjinal, elinden gelse bizi dovecek` dedirtip hamburger beyinli amerikan gencliginin idolu oluyor; sen ne diye attin kendini ortaya osbourne ailesinin sebegi? git camurda falan yuvarlan minik domuzcuk. Muzik senin neyine?

neyse. petek dincoz'e gicik oluyorum.[hline]blinded by fear of life
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 23 August 2003 02:10 tarihinde demiş ki:
abi o snopdog nası bişeydir ya katil eder adamı tam bir maymun[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor-Wizard of the Hun

Muahauah :D[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla düşer donuna.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 22 August 2003 17:48 tarihinde demiş ki:
Harbi ya anathema dan iğreniyorum adeta. O ne öyle be. Pis pis sesler. Opeth de hakeza. Amaan. Pink floydun zaten bi olayı yok çok övüyo filan herkes uyuz oluyorum. Bi de petek dinçöze uyuz oluyorum.

ya umuyorum bunu şaka olsun falan diye atmışındır. ?!?!?[hline]WtF!?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pierre demiş ki:
Sarkida sadece bogurtu bagirti olan arkada sadece dim tis dimtis arada ciuvvv civaiio gibi uyuz sesler cikan sarkilari yapan tum gruplardan.(opeth)

O dim tis, ciuv civaiio dediğin şeylere biz genelde içinde güzel bateri ve gitar soloları bulunan parçalar diyoruz. Sen ne anlarsın? Aynı ritm üzerine kurulu, sözlerin sürekli tekrar ettiği, içinde hiçbir enstrumanın doğru dürüst duyulmadığı, dıp tıs şeyleri dinlemeye devam et.[hline]Little by little I'm falling for you...
Sosyal ağlarda paylaş

Yıh yıh yıh.Ne güzel konu açılmış böyle.Tam polemiklere uygun bir konu.Benim uyuz olduğum birçok insan avr.Mesela tamamen uyuz tipli biraz para kazanmak için rap denen güzel müzik türünü değiştirerek hem rap hem Hip-Hop hemde R&B diye yutturan insanlara uyuzum.Ja Rule Jay Z gibi kendini beğenmiş elemanlara çok uyuz olurum.(Digitürk Komedinin Kralları diye bir film/Belgesel hazırlamıştı.Onda vardı bu rap konusu.Adam ne diyrosa katılıyorum yani.Nerede 0 70-80 rapi.Ha bu arada ben metalciyim:))
Techno denen o illeti başımıza saran insanlara uyuz oluyorum.Tamam belki Sean Paul falan eğlenmek iin dinlenbilebilir ama bu techno nasıl çarpıyor adamı yaa.Anam diskoda 5 dakika b müziklerden çalınsa kendimi dışarı zor atıyorum.Sonrada abi kız arkadaşım içeride valla bak diye kapıdakiyle olay çıkıyor.
Türk dersek saymakla bitmez.Sesi iğrenç olduğu halde çıkıp şarkı yapan insanlara uyuz oluyorum(Hande Ataizi denen kadını hiç sevmem aslıdna ama müziğe uygun olmadığını anlayıp kasetten vazgeçmesi saygımı kazanmasına sebep oldu valla)Türk Rap şarkıcıların çoğuna sinir oluyorum(Alternatifler var tabi.Metal müzik dinlemeye başlamadan önce cartel dinlerdim.Sonra meraktan Karakan aldım oda hoşuma gitti.Ayrıca Ceza Nefret gibi bazı gruplar iğrenç albümler arasıdna Med Cezir(ceza),İstanbul(Nefret)gibi şarkılar çıakrtabiliyorlar)Haa birde şeylere uyuz oluyorum ben.Hani şu kliplerinde normalde yapamayacakları fantazilerini gerçekleştiren uyuz heriflere(Gökhan Özen'mi ne öle bir mal varya.Sanırım ilk klibindeydi.Kız bunu kaçırıyor besliyor falan.Töbe töbee.Kız o kadarmı kör.Hadi yalnışlık oldu kaçırdı.Sorna ansıl oluyorda kendi evini adma bırakıp toz oluyor.La havl.)Biraz daha devam edersem Hayatında hiç metal müzik dinlememiş metal diyince aklına Metallica(hemde son albümleri)gelen sonrada Metalcilerden nefret ediyorum.Metalciler aramasın(Blue Jean pano sayfası.Sırf metallica kitabı için aldım.)diyen öküz insanalrada laf sokacam(bir müziği dinleemden nasıl yorum yaparsın yaa.Soruyorum şimdi Rapçiyim diye geçinen kaç kişi biliyor Coolio'yu?Lenny Wilson denen şahsı?Yada diğerlerini?)[hline]I don't know how it is but she has the power
She can make me laugh when I wanna cry (oh yeah)
She tells me that I'm in control but I know it's just a lie
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReaperXS, 24 August 2003 01:38 tarihinde demiş ki:
said:
Pierre demiş ki:
Sarkida sadece bogurtu bagirti olan arkada sadece dim tis dimtis arada ciuvvv civaiio gibi uyuz sesler cikan sarkilari yapan tum gruplardan.(opeth)

O dim tis, ciuv civaiio dediğin şeylere biz genelde içinde güzel bateri ve gitar soloları bulunan parçalar diyoruz. Sen ne anlarsın? Aynı ritm üzerine kurulu, sözlerin sürekli tekrar ettiği, içinde hiçbir enstrumanın doğru dürüst duyulmadığı, dıp tıs şeyleri dinlemeye devam et.[hline]Little by little I'm falling for you...

Haah. Şimdi oldu işte. aynen devam :D[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...