Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Web sitesi tasarlıyorum. Görüşlerinize ihtiyacım var.

kavel

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
Paticik.Com forumlarına daha yeni katıldım ama şu bir kaç günde inanılmaz hoşuma gitti. Onun içinde uzun süredir gördüğüm herkese sorduğum sorulardan birini forum'a takılanlarada sormak istedim.
Daha önce benim mesajlarımı okuyan varsa ve imzama dikkat ettiyse "Uniyasam.Com Admin" yazısını hatırlayacaktır. Evet Uniyasam.Com adında bir sitem var ve hala sitenin alt yapısını oturymaya çalışıyorum. (Üyelik sistemi, forum vs.)
Peki nedir Uniyasam? Ne anlama gelir? Yenir mi içilir mi? dicek olursanız; Uniyasam Üniversiteli Yaşam kelimelerinden yola çıkılarak oluşturulmuş bir isim. Sitenin herkese yönelik olması planlansada genel olarak üniversiteli kesimi ve onların yaşam tarzını yansıtacak. En azından öyle olmasını planlıyoruz.
Bu kadar kafa şişirdikten sonra asıl soru : Böyle bir sitede ne olmasını isterdiniz? Yada sitede ne olsaydı sizin ilgiliniz çekerdi?... Sorular bu tip ve aklınıza geldiğince çoğaltılabilir.
Bu arada siteye katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar olursa [email protected] adresine mail atabilirler.
Umarım yazdıklarım reklam amaçlı olarak algılanmaz.
Herkese iyi çalışmalar, iyi günler...[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

Aklima tek fikir geliyo, sanirim Turkiye deki universitelere yonelik olacak.
Universitelerin kagit ustunde olmayan, sadece kulaktan kulaga dolasan karsilastirmalarini yazabilirsin. Degisik universitelere giden degisik insanlardan bu is icin yazi isteyebilirsin. Ne biliyim, x uni si turkiye de asmis olsa da belki asil istediginiz egitim y uni sindedir? turu yazilar olur.[hline]fizban, 26 October 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
eşek benim
Sosyal ağlarda paylaş

O konuda bende biraz kafa yordum. Şu anda 4-5 ayrı üniversitede okuyan bir kaç arkadaşım araştırma konusunda yardımcı olabileceklerini söylediler. Üniversitelerini eksisiyle artısıyla değerlendirecekler. Bunun yanında bir de üniversiteler özel anket gibi birşeyler düşünüyorum. Bir çok kişi için çok faydalı olabilir diye düşünüyorum ...[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 27 October 2003 16:13 tarihinde demiş ki:
akampus.com var ve baya iyi bi arastir istersen :)[hline]Freedom is the freedom to say that 'two plus two equals four'
böle benden önce yazan tiplere kıl oluyorum :P

akampus ü örnek al bence.orada istenilen çoğu şey var.[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...