Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çamaşır makinesinde 6610

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Ha bu arada ıslanmayı anlamıyolar darbeyide anlamıyolar kvk larda genelde işler tamir yada değiştirme olarak yürüyo.

Bunu bana telefoncu söylemişti ve kvk ya gidip para ödeyerek telefonunu yaptıran tek kişi tanıyorum onunda annesi battaniye içinde 3310u 5. kattan silkelemişti =D
likit ekran kırılmıştı fln onu değiştirdiler..

Götür telefonu anlamazlar durduk yerde bozuldu flm de yaparlar tahminimce. Ben kvk dan almadığım telefonumu götürdüm durduk yerde kapanmıştı beleşe yapıp geri verdiler. Para önemli değil tamamen hizmet walla :Pp[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

sağolun yardımınız için,tamir edilemeyecek bir durumdaymış artık,ayrıca bu akşam babam poliseten rapor gibi bişi almış bile çalındı diye yutturmak için,üff,üff:([hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 2 yıl önce denize girdim gitti
geçen sene havuza ittiler telefon çalışmıyo tabe eve geldim saç kurutmasıyla kuruttum çalıştı walla :D[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

benim telefonum su kovasına düşmüştü ardından bi saat sonra kardeşim kendi telefonunu şarj etmek için kontak yapan şarjı kullanmıştı onunkide bozulmuştu!!!1[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...