Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

engineer mount?

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

ole kendine guvenen bir drood un aklini aldim gecenlerde cani azalinca fiymaya basladi atladim mountuma yakaladim haliyle (mount hizini arttiran talent vardi) tam tepesinde indim mounttan instant ne varsa elimde ustune kustum bide sting i bastim parasutume basip sag salim indi masaga kaldi yukarda o

cok super oluyor bole eksin filmi gibin
Sosyal ağlarda paylaş

black qiraji yi hiç bi zaman hiç bi serverda "serverda tek olan" birinde görmedim :) çoğu serverda öyledir tabi :)

zamanında maghteridondaydym TBC nin ilk zamanlari benim gordugum 4 kiside vardı :) (tbc çıkarken baya meçhurdu maght)

şimdi stormscale daym ally da 2 horde da 1 kişide gordum (pvp capital of wow denir storma :) )

o yüzden serverda tek olan tek mount bende şuan :)

[ Mesaj 18 Ekim 2007, Perşembe - 17:02 tarihinde, Reumer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o mountun nası alındığını bilicek kadar biliyorm oyunu merak etme

kungen o mountu almak için gongu çalarken silithusdaki war da her ne kadar 5 fps ile oynuoduysamda bende vardm..

ama dediğim serverlar europe un en meşhur serverları ve herkes oralara migrate ediyo(du)

ha eğer qiraji tankı alabilenler migrate olamıo die bi sistem varsa onu sole de bileym

[ Mesaj 18 Ekim 2007, Perşembe - 23:10 tarihinde, Reumer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...