Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotoğraflarım (sanki)

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Sağolun ama ne mal yollardan buraya geldiğimi eski üyeler bilir :P
Biraz geliştirebildiysem ne mutlu.
Kendi bigisayarımdan uzaktayım bu nedenle biraz ufak boyut olacak. Ördek fotoğraflarıyla aynı gün çekilen bir fotoğraf;

edit: Bu arada bu fotoğraflar Trakya'da eski bir rum köyünde çekildi. Son eklediğim fotoğrafsa bizi misafir eden köyün eskilerinden bir teyzecik.

Sosyal ağlarda paylaş

MarcOConner said:
yaw fotograf işine girmeyi cok istiorm ama ne adam gibi bi fotograf makinesi alıcak param var ne de bu konuda bişey biliyorum boyle ucuz yollu bişeyler onerebilecek varmı bu arada?

yada site vb.
ferrero helal dostum...

Ben genelde fotoğraflarımı 3-4 sene önce kendi paramla aldığım Olympus 310 ile çektim. Özellik bakımından çok yetersiz bir makine olsa da çok ucuz ve netliği kendinden pahalı çoğu makineden yüksek. Başlangıç için ideal bence. D-SLR makineye geçmeyi düşünüyorum yakında. Japonya'dan gelirse tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

Olympus D-310 ları araştırdım, tedavülden kalkmış sanırım. Satılan bir yer yok. Ben zamanında 300 küsura almıştım. Şimdi 300 Küsura yine olympus'un 7.2 mp lik makineleri var ki benim ki 3.2 idi. Ama söylediğim gibi olympus tavsiye ederim. Fiyatı uygun, netlik iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
mutos said:
ısık yetersiz bir fotograf,
kadrajlama guzel,
ps de duzelterek cok daha verimli kılabilirsin fotografı

abi aslında bu fotoğrafta ışığı bilerek azalttım emotional olsun diye ama bilmiyorum tabi belki söylediğin gibi daha güzel olabilirdi ama vermek istediğim havayı veremezdim sanki?
@sinancık işte bunda da biraz emo hava vermek istedim ama "renkler canlı olsa olmaz mıydı emo" derseniz tabi verecek cevabım olmaz g.t gibi kalırım.bunu böyle benimsemişim kötü oluyorsa biri başka bir şey benimsetsin yahu dsfs böyle alışmıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...