Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ses sorunu

toggie

Öne çıkan mesajlar

bi kaç gün ayrı kaldım oyundan hemen bozulmuş :)
oyunu actıgımda login ekranında müzik yok, oyuna girdigimde yine ne ses ne müzik duyuluyor. repair ile cache temizledim sadece bişey düzelmedi. addonları kurcalamadım hiç ama addondan olsa problem login ekranında müzik duyulurdu diye düşünüyorum.

windowsun sesi açık, ses kartımda ya da ses sistemimde bir problem yok, diger her türlü sesi duyabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır kapamadım.
oyuna her girdiğimde ace addonları hata veriyor. wowaceupdater diye bişey yuklemiştim en son ondan oluyor galiba. once ora2 hata verdi, sildim tekrar girdim oyuna bu sefer grid hata verdi. kesin bu updater yüzünden oluyo ama programı çözemedim bi garip yüklendi zaten uninstall nerden edicem bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbişey olmadı.
cok buyuk ihtimal su wowaceupdater'dan kaynaklanıyor.
http://www.wowace.com/wiki/WowAceUpdater
şurdan baktım uninstall ile ilgili bişey bulamadım. özelliklerinden wow directory sini seçiyosun falan. wow klasorune backup atmış. ama program değişik, firefox a addon falan yuklemem gerekti kurabilmek için.
off sıyırıcam şimdi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

çalıştır'a dxdiag yazıp dx özelliklerinden şu tam ivme yazan yer temel ivme olarak degistirilince düzeldi. wow forumlarında bu sekilde anlatılmıs cozum.

yalnız default olarak temel ivme mi secili bilmiyorum, nasıl degismiş olabilir eger öyle ise çözemedim.

wowda sesleri sorunsuz olarak duyan birisi hangisi secili bakabilir mi?

resimi unutmusuz.
[spo][/spo]

[ Mesaj 01 Ekim 2007, Pazartesi - 20:19 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah.

tam ivme seçili olmayınca sesler yarım geliyor. yani creative kullananlar bilirler eax acık olunca bazı sesler gelmez oyundaki, aynen oyle oluyordu eax kapalı oldugu halde.

oyun acıkken dxdiag a girip tam ivme yi sectim bişey degismedi. sonra oyunu kapatıp actım simdi tam ivme secili ve geliyo sesler.

oh yahu gobeim catladı vallahi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...