Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Restless @ Burning Legion - Üye alımı

RedemptioN

Öne çıkan mesajlar

Restless guildi olarak 25 kişilik raidler için yeterli ve deneyimli oyuncular arıyoruz. 48 Adet 70LvL üyemiz bulunmakta.

PVE Progress : Karazhan ve Gruul's Lair Farm. Kısa zamanda SSC'e başlıyoruz.

Şu anki raid programımız:

Çarşamba: 25M Raid
Perşembe: 25M Raid
Cuma: Karazhan
Cumartesi: Karazhan
Pazar: Tatil
Pazartesi: 25M Raid
Salı: 25M Raid

Restless, ülkemiz şartlarında olabildiğince disiplinli ve düzenli bir oyun deneyimi yaşayarak PVE de mümkün olan en son noktaya ulaşabilmek amacıyla kurulmuştur. Üye olarak aldığımız herkes bizimle sonuna kadar ilerleyecek, kalıcı roller üslenecektir. Bu nedenle üye alımında oldukça seçiciyiz.

Üye olmak için gereken hususlar:

- 18 Yaşın üzerinde olmak.
- 25 Kişilik raidler için yeterli eşyalara sahip olmak.
- Oynadığı karaktere hakim olmak.

Warrior, Hunter alımı kesinlikle yapılmayacaktır. BUNLAR DIŞINDAKİ HER KLASTAN ÜYE ALINACAKTIR.

Başvurular sitemiz üzerindeki başvuru formu doldurularak yapılacaktır. Daha sonra forum üzerindeki Guild Başvurusu başlığından size verilen yanıtı görebilirsiniz.

Restless Web Sitesi

Bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı görmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 00:02 tarihinde, RedemptioN tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Üye alımlarımız, koşullarımız aradığımız klaslar ve benzeri bir çok şey sürekli değişiyor. Üstüne açılan başlık altına gereksiz yazılarları düşünürseniz değişen durumu başlıktaki 30 mesajdan sonra en sona yazdığımızda kimsenin gördüğü falan yok. İlk yazdığımız mesajı da değiştirmek gibi bir şansımız da yok malesef.

"Forumda Warrior alımı açık yazıyor. Siz bana kapalı diyorsunuz?" diye sitem eden adama "başlıktaki 26. mesajda warrior alımını kapadığımızı belirtmiştik. Okusaydınız" demek ne kadar doğru sizce?

Paticik yetkililerinin de malesef Guild Tanıtımları başlığını düzenlemek gibi bir niyetlerini görmedim daha. 2 sene önce dağılmış guildlerin bile tanıtımları var hala. Normalde buraya üye alımı yada guild tanıtımı yapmamız bile yersiz. Ancak şu anda yapabileceğimiz başka birşey yok.

Başlık altına gereksiz mesajlar atıp kirletmek yerine, bırakın sadece güncelleme olduğu zaman biz birşeyler yazalım. Gerekirse 2-3 msj olarak kalsın 10 sayfa geriye gitsin önemi yok. Buraya "UP" yazılması bile yarar değil zarar veriyor malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

ölemedi dağılamadı çökemedi gitti server.evet alıp veremediğim var burning legion ve kendini kral sanan nitekim türk tayfasıyla.

redemption sana bişey demiyom he türk tayfası filan alınma sen hani.

adam çarpıtmamış.yanlış anlaşılabilicek bişey yazmışsın anladığını yazmış
görende sen a yazdın adam b yazdı sanıcak

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 20:35 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Normalde buraya üye alımı yada guild tanıtımı yapmamız bile yersiz."

Bak seeen, elit gördüm sizi çok?

3 tane boss kestiniz diye şu muhabbetlere girmiyor musunuz ya, deli ediyorsunuz adamı, gören de TBC temizlediniz sanacak.

Rofl ya

Rahatsızmı oldun kimse seni bu konuyu oku diye zorlamıyor ayrıca süper bir oyuncu olabilirsin belkide süper bir guildte oynuyorsundur ama okuduğunu anlama konusunda biraz sorunun var gibi bence oyun oynayacağına bol bol kitap oku özet çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Restless guildinin oyuncu alımı devam etmektedir.Özellikle Caster sınıfı oyunculara ihtiyacımız bulunmakta Mage ,Warlock ,Shadow priest.İlgilenen arkadaşlar gerekli bilgiyi Restless web Sitesin öğrenebilirler.

Not: Eski konudan devam ettim , sanırım bir rahatsızlık yaratmadık paticik forumlarında :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rahatsızmı oldun kimse seni bu konuyu oku diye zorlamıyor ayrıca süper bir oyuncu olabilirsin belkide süper bir guildte oynuyorsundur ama okuduğunu anlama konusunda biraz sorunun var gibi bence oyun oynayacağına bol bol kitap oku özet çıkar.

2 günde bir foruma topic açmaktan vaktin kalırsa biraz da sen oku hala kavrayamamıssın 17. toğinizde bol şans lol
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni başlık açmadım eskisinden devam ettim bende:).Ama gereksiz tepkiler alıyo insan burda ,ona üzülüyorum .Yani küfür etmiyoruz yada insanları rahatsız edecek bir şey yazmıyoruz.

Şöyle bir baktığınızda forumlara , bizim yazdıklarımız hiç bir şey .ama birileri çıkıyor sırf yeşillik olsun diye bir şekilde polemik yaratmaya çalışıyor buna anlam veremiyorum kendini kanıtlama arzusu herhalde.

Amacımız kimse ile kavga edip rahatsızlık cıkartmak değil sadece raid yapmak istiyoruz ve bir kaç eksiğimiz var ,bir çok soruna rağmen hala ayakta durmaya çalışan bir guildiz. Hiç bir hırsımı yok ,kendi capımızda birşeyler yapmaya çalışıyoruz işte.Eğer bir rahatsızlık verdiysek sizlere afolla.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazını düz, düşünmeden okuyunca sanki haklısın gibi bir izlenim oluşuyor ama aynı mantıkla "pantalon" gibi saçma kelimeleride bırakmamız lazım sonuçta fransızcadan 1 harfini değiştirip aynen almışız saçma sapan kelime üretmişiz. Televizyon, telefon, tişört, otobüs ona keza.

Kelimeyi üretmeyi türk dil kurumuna bırakmayan bir halkımız olduğu için mutluyum, yoksa ortalık "ittirgeçli götürgeç, çok oturgaçlı götürgeçler" le dolar. Ne "ayağımızın kabı" olurdu ne de "bilgiyi sayar"ımız.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Yazını düz, düşünmeden okuyunca sanki haklısın gibi bir izlenim oluşuyor ama aynı mantıkla "pantalon" gibi saçma kelimeleride bırakmamız lazım sonuçta fransızcadan 1 harfini değiştirip aynen almışız saçma sapan kelime üretmişiz. Televizyon, telefon, tişört, otobüs ona keza.

Kelimeyi üretmeyi türk dil kurumuna bırakmayan bir halkımız olduğu için mutluyum, yoksa ortalık "ittirgeçli götürgeç, çok oturgaçlı götürgeçler" le dolar. Ne "ayağımızın kabı" olurdu ne de "bilgiyi sayar"ımız.

Ortada türkçe karşılığı olan bir kelime söz konusu. Gidipte sıfırdan bir kelime türetilmiyor. Çok farklı bir örnek vermişsin.

Neyse uzatmayalım konuyu trolllük yapmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

@«dodo»

Yok zaten uzatılacak bir konu değil. Dil konusu biraz karışıktır haliyle. Halkın bir kelimeyi beğenip kullanmasının neye bağlı olduğu pek çözülememiştir. Ben sadece olayın diğer yönününde olduğunu hayırlatim dedim. Yoksa aslında senden farklı düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...