Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P.I.M.P-neki şimdi bu?

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

bu gün zap yaparken klibini gördüm bu şarkının,50 cent'in yeni şarkısıymış,zaten kliplerinde kadınları nesne gibi gösteren rapçilere uyuzum,bu adamada uyuzdum,uyuzluğum 10 kat arttı,klipte belden üstü tamamen çıplak olan bissürü kadın sürekli 50 centle dans ederken fln gösteriliyor,nedirki şimdi bu?benmi bağnazım yoksa o heriflermi pislik?müzikle çıplak kadının ne alakası var?o klipte oynuyan kadın dansçıların hiçmi kendilerine saygısı yok?çıplaklığın ne gibi olağan üstü yanı var ben anlayamıyorum,uyuz oluyorum,kınıyorum(kınıkınıkını)
benmi yanlış düşünüuorum?bağnaz flnmıyım yoksa?[hline]tık!
Infernal_Reborn
, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

Çıplaklık tamamen doğal birşeydir.
Rap den hoşlanmam kesinlikle, klibi de izlemedim. Ama Türkiyedeki garip anlayışları kınıyorum ben.
Bence çıplaklık gayet estetik ve normaldir. Dünyada en güzel şey insan vücududur. Kadın vücudu ise eşi benzeri olmayan birşeydir.[hline]Penthesilea, Elan Realms. Elan Realms UO Shard

Your paradise doesn't sound too fetching
It's not only your souls which must be lost
'Hell is other people'
Yeah, too right, my hell is you
The sins of the flesh sound so appealing
So let me wallow in my guilt
Your hell will be my heaven
So let's turn up the heat, let eternity begin
Let's go to hell

Sosyal ağlarda paylaş

evet o yüzden önüne gelen itin kopuğun klibinde çıplak kadınları oynatmasına uyuz oluyorum,şunu bi açıklığa kavuşturuyim(nasıl yazılıyo lan bu?)ben ahlak yönünden kızmıyorum 50cent'e,kadın vücudunu bir obje gibi empoze ettiği için kızıyorum,bu kadarda olmazki!

bu arada imzanı küçült bence[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 25 October 2003 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 25 October 2003 18:49 tarihinde demiş ki:
I don't know what you heard about me
You mother fu*ker P.I.M.P

sözleri böle olan bi şarkıdan herşey beklenir[hline]Benim uğurlu sayım 1453,bir artı dört artı beş artı üç , Onüçü uğursuz sayan batılılara
OSMANLIDAN HEDIYE OLSUN SONSUZA!!!

I don't know what u heard about me,
but a bitch can't get a dollar outta me.
no cadillac no perms u can't see,
That i'm a motherfucking P.i.m.p

gülün geçin takmayın :p[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Phann - Exca/Hib

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

o klibin mtv'deki versiyonunda kadınların üstü kapalıdır, yani iç çamaşır zart zurt filan vardır.
ama number one izleyicilerine bir jest yaparak klibin sansürsüz versiyonunu yayınlamaktadır. hatta bazen iki kanalda birden aynı klip oluyor, biri kapalı biri açık filan; komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...