Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerika ile Türkiye arasındaki farklar

Natural

Öne çıkan mesajlar

Amerika ile Türkiye arasındaki farklar acaba milyonu geçermi çok merak ediyorum!herkez buraya farkları yazsa.acaba kaç fark bulucaz?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
Her hakkı saklıdır bulanın olsun...
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

namus....
free sexs live...
kan davasi...
töre..
serbest kılık kıyafet (okullarda)
varda varr............[hline]Bir kadın sana karşı olduğunda, unut gitsin.. önce seni severler sonra birseyler değişiverir içlerinde! bir kamyonun altında ezilmeni bir bok çukurunda ölmeni izler ve üzerine tülürüverirler! [CHARLES BUKOWSKI]

Sosyal ağlarda paylaş

o kadar çok fark warki 100.000'i aşar heralde?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Amerikanın ilk Avrupa asıllı sakinleri ;
Avrupanın önde gelen suçlularıdır oraya sürülürlerdi.Sonra yerleştiler.

Amerikalı diye birşey vardı onları yok ettiler.Oranın yerlisi Kızıl derililerdi.Var bir kaç tane melez halen.Ilk gökdelenler yapılırken inşaatlar çalıştırdılar yükseklik korkuları olmadığı için.Kemer güvenlik olmadan vinç'in taşıdığı kalas'ın üstünde korkmadan durabiliyorlardı.

Amerikalılar şu anda melez ötesi bir ırk göçmen dolu.Fırsatlar Ülkesi diye gidildi şu anda altın çağını tamamladı.Fetred devri yakındır.

Çabuk yükselenler çabuk inerler.(Roma,Osmanlı,Coming Soon : USA)

Soysuz değiller soyları var.Bütün ailelere sorun biz burdan geliyor diye söylerler.Ama ben Amerikalıyım dememeleri lazım zaten.

Amerikanın en soylu adamları Texas'tan çıkar.U.S.A e katılmamak için en çok mucadele veren eyaletlerden biridir.Halen eyalet bayrağı ülke bayrağından yükseğe asılır.Tek yıldız mavi bir üçgen içerisinde durur.Kırmızı ve beyaz vardır.

Texaslı bir Amerikalıya nereli olduğunu sorarsanız "I'm Texan." diyecektir.Amerikalıyım demezler pek.

United States Of America.
Osmanlı beylikleri nasıl topladıysa zamanında Amerikada öyle topladı eyaletleri.

Duraklama devrini görüyor gibiyiz.Ben yıkılışını göremesemde çocuklarım kesinlikle görecektir.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 24 October 2003 17:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çoook fark var, saymakla bitmez
orda satılan kolanın tadı bile bizde satılandan farklı, daha kaliteli içerik kullanıldığı için.
yiyecekler hep büyük boy, küçük bişi yok :)

lol ayrıca millet amerikanın yıkılmasını falan istio psikopat gibi anlamış değilim hiç, bilgisayar oyunu mu sanıyor millet bunu? Amerikadaki her insanın çocuk katili falan mı olduğunu sanıyorsunuz?

o büyüklükte bir güç yıkılırsa gezegendeki ekonomik denge ne olur hiç düşündünüz mü? 200 senede toparlayamaz diğer ülkeler ortamı. 3.dünya savaşı bile çıkabilir.

büyük devletlerin yıkılması falan bitti artık, o olay ortaçağda idi.
en fazla bölünür bu devirden sonra, ki ekonomik güç doğru kararlarla geri kazanılacak birşeydir.

bakın sscb rusya oldu hala haritada duruyor. hatta gelişmeyede başladı yavaştan.

[Bu mesaj Norak tarafından 24 October 2003 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 24 October 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
suclu olanların yollandıgı yer avustralya
ameriakada daha cok avrupadaki din baskısından sıkılan insannar war
tabe bol bol sucluda war ama o ayrı mesele[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

Sanirim amerikaya tum suclulari atmislardi. neden dersen hatirlarsaniz 99 veya 98 de amerikada bir toren yapilmisti, Cristoph Collomb u asiyorlardi veya yakiyorlardi (kuklasini)
Nedeni ise Cristoph Collomb un yargilanmasi e suclu bulunmasiydi Insanlari bole bir dogaya hapsetmesine fln gibi birseydi
Radyoda ve televizyonda gosterilmisti bu toren.[hline] Beni taniyan herkeze selamlar.
Kendinize iyi bakin
Hosca kalin
Sosyal ağlarda paylaş

heh.
bence bi fark da osmanlının duraklama devrinden sonra yanlış sürdürülen devlet politikalarından dolayı çökmesi ama amerikanın duraklamadan sonra tekrar bi yolunu bulup paçayı kurtaracak olmasıdır. çünkü amerikayı devlet yönetmiyo. ve ülkeyi yöneten lobiler onun çökmesine izin vermezler...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 24 October 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
Onların geçmişi yok. Bizim ise tarihimiz destanlarımız hedemiz hödömüz tarkanımız ve kurdumuz var.[hline]Avatar the Fallen

Birde 1 yasinda ok atmayi ogrenen ve sanirim 6 yasindada 1 yumrukla bogayi olduren Bogachanimiz var.
Dogrudur demeliyiz bole seylere.[hline] Beni taniyan herkeze selamlar.
Kendinize iyi bakin
Hosca kalin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SandroNightFall, 24 October 2003 16:39 tarihinde demiş ki:
COLA-TURKA[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu... :D

[Bu mesaj SandroNightFall tarafından 24 October 2003 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]

:D[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
[b]William Shakespeare

Llama'derki: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 24 October 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
Onların geçmişi yok. Bizim ise tarihimiz destanlarımız hedemiz hödömüz tarkanımız ve kurdumuz var.[hline]Avatar the Fallen

geçmişimiz varda noluo be geçmişten ders çıkarioruz sankide...
geçmişe mazi geleceye niyazi hesabı bizim geçmişimiz war diyoruz işte heriflerde ağzımıza sıçıyo...[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 24 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki:
çoook fark var, saymakla bitmez
orda satılan kolanın tadı bile bizde satılandan farklı, daha kaliteli içerik kullanıldığı için.
yiyecekler hep büyük boy, küçük bişi yok :)

lol ayrıca millet amerikanın yıkılmasını falan istio psikopat gibi anlamış değilim hiç, bilgisayar oyunu mu sanıyor millet bunu? Amerikadaki her insanın çocuk katili falan mı olduğunu sanıyorsunuz?

o büyüklükte bir güç yıkılırsa gezegendeki ekonomik denge ne olur hiç düşündünüz mü? 200 senede toparlayamaz diğer ülkeler ortamı. 3.dünya savaşı bile çıkabilir.

büyük devletlerin yıkılması falan bitti artık, o olay ortaçağda idi.
en fazla bölünür bu devirden sonra, ki ekonomik güç doğru kararlarla geri kazanılacak birşeydir.

bakın sscb rusya oldu hala haritada duruyor. hatta gelişmeyede başladı yavaştan.

[Bu mesaj Norak tarafından 24 October 2003 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]

Yıkılmasını falan istediğim yok yanlış anlaşılmasın.
Yıkılacak diyorum.Görüşürüz 22.yy de =).[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...