Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 sene sonra paticik

Natural

Öne çıkan mesajlar

acaba 6 sene sonra neler yapıcaksınız?tabi bunu kimse kesin olarak bilemez ama tahmin yürüte bilirsiniz.yada yapmak istediğniz gerçekleştirmek istediğiniz idaelleriniz nelerdir?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
Her hakkı saklıdır bulanın olsun...
[b]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 21 October 2003 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

infernal forum olaylarından bıkmış bir şekle şemale girmiş bir devlet dairesinde çalışarak karısını ve 2 çocuğunu mutlu etmeye çalışmaktadır..
Böööğk iğrenç oldu....
infernal üniversite 3'te, yanında fıstık gibi bi hatun (ya da hala sap olsam daha ii demi) kıçına kadar uzatmış saçlarını ooh annemin dırdırı da yok..
eee paticiğin geleceğiydi konu di mi. neyse.. :D[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[ oh my gooood, oh my goooooood.... ]
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü arkdaşlar ben satanistim 666 biliosunuz önemli bi sayı 666 sene yaşiyamicanıza göre 6 dedim nıahahahahha(iğrenç)
6 işte 6 sene uzun bi süre deil mi?

bu arada infernal beim 6 sene sonraki halimi ne güzel özetlemişsin öyle :)[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

ra_d abi çok sıkıldın heralde buna takmışın.. belkide jedi cinslik olsun die öle koymuştur ne farkçak kine..

bende üni olucam inşallah 1 tane de evimiz olcak kankalarla , daha ne isterim ki ben başka..[hline]Bonecrusher, 14 September 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
Ha arada pizzalar da uçussun da biz de karnımızı doyuralım, di mi ama?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 21 October 2003 19:44 tarihinde demiş ki:
6 sene sonra üniversiteye yeni girmiş olcam. sürünüyo olcam. falan filan.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!

üniye yeni mi girmiş olcan abi sen lise 1 deilmisin?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

hmm...
seneye GSFe girebildiğimi varsayarsak okul bitmiş olucak ve askere çağırıcaklar. 28 yaşında askerliğimi yaptıktan sonra hayatıma çekidüzen vermeye çalışıcam...

seneye okula giremezsem önce askerliğimi yapcam, dönünce de tekrar denicem :-p bu durumda 6 sene sonra hala okulda olcam demek oluyo :)[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

lise 1 deyim ama 4 sene lise dersen üniye yeni yeni girmiş oluyosun üni 2... ondan sonra o biticekte master, askerlik ohooooooooooooooo[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

herkezin tek ideal'i bi okul bitirimek yada üni galiba?

benim de öyle ama bunun yanında bi grup falan albüm falan istiyorum konser wermek falan istiyorum ama önce gitarı ilerletmek lazım bunun içinde kasmak lazım...

*gitar çalmaya gider*[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

:))) ewt sakal falan ayrıca 18 yaş probleminden kurtulcam!belki o zamana kadar blind bi daha gelir ![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...