Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc Box alacam Ama...

Sum41

Öne çıkan mesajlar

Merahaba arkadaslar baktım bu oyun güzel alamaya karar verdim ya arama tusundan aradım ve www.dragon.ca yı gosterdiler ama calısmıo mu ne orası sorry morry fln dıo

Nerden alabilirim Ya Daocun resmi sitesinde 19.95 sent dio Ama orası turkiyeye yolluyomu arkadaslar yardım arattım gercekten arattım ama bulamadım yardım
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bayagı bir ugrastim ismarlayacak yer bulabilmek icin bunları buldum yollayan
us version icin www.dvdboxoffice.com var buradaki fiyatlar kanada doları hesabiyla kanada doları yaklasık 1 milyon sanirim
yalnız bu site kredi karti scani falan istiyor
eu version icin de http://ukpcgames.com adresini buldum guvenilir mi bilmiyorum ama 2 gun once ısmarladım eh artık guvenilirdir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

bide ne iş acaba bilen varmı email adresime Böle Serial number geldi www.daoc.it diye bi yer
Bi girdin fransızca direk cıktım
ne iş acaba arkadaslar bilen varsa yada oynayan varsa fransız serverinde artık ne serveri bilmıyorum ama yardım ederse cok sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

italyan serverı o galiba
burada birkaç kişi vardı orada oynayan sanırım

dragon'dan alışveriş yapmak riskli olmaya başladı bence de, dominus zamanında pek güvenilir olmadığını söylemişti zaten, ben kendim yaşadığım bir problemi de hallettiğim için şahsen bir sorun yaşamadım ciddi anlamda ama buradaki birkaç kişinin yaşadığını ve uğraşmak zorunda kaldıklarını [hala da uğraşıyolar] düşünürsek oradan alışveriş etmemek gerektiği sonucuna varabiliriz bence =/
Sosyal ağlarda paylaş

yahu tabi ki ödeme =)
biz sadece durumu anlatmaya çalışıyoruz
ama şunu da göz ardı etme, ucuza getirteyim derken güvenilir olmayan sitelere de pek yönelme, çok ucuza alabildiğin yerler de var ama son zamanlarda keleklik yapmaya başladılar, 50 dolara alim derken 50yi kaptırıp sonra bi 50 daha vermek de var işin içinde malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Black peki bana CD yi yollayabilirmisin amerikadaki arkadasımdan Acc aldımda Yeni Daoc almıs o
Olay Nası olmus bilyonmu Adam Almıs Box u Dier adama satacakmıs adam yok etrafta 1 2 hafta beklemiş vede Gelmemmiş adam aramamış Bana verdi Şimdi :)

Bana cd si lazım
151227036
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...