Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Im Newbie I Need Some Help Friends

Aluvia

Öne çıkan mesajlar

Baslıktan da anlısılacagı gibi oyuna yeni baslıcak birisi icin yardımınıza ihtiyacım var gerekli gördüğüm şeyler ise kısaltmalar
bir kaç tane topic açılmış baktım fakat anlamadığım kelimeler var bu kelimeleri bana açıklarsanız vede oyun için de bana nelerin iyi veya kötü olacağı konusunda bilgi verebilirseniz beni çok sevindirirsiniz ...

Bu arada oyunu avaturkten aldım hangi sırayla hangi işlemleride yapabiliceğimi bilen birisi açıklarsa çok ama çok sevinirim

Şimdiden Teşekkürler[hline]Be Good Be EviL Be a GoD
Sosyal ağlarda paylaş

www.paticik.com/ao adresinden kısaltmalar bölümüne bakabilirsin ayrıca diğer konu ile ilgili olarak shadowlands için ne yapman gerkiyor tam anımsamıyorum fakat ilk yapman gereken bir kredi kartı bulup www.anarchy-online.com adresinden kendini oyuna register etmen burada kullanacağın bilgiler oyundaki açılış ekranında kullanacağın kullanıcı adın ve şifren olacak. Daha sonra oyunun shadowlands gibi expansionları için eğer elinde varsa keylerini girmen gerekiyor aynı yerden (register)

Bunları yaptıktan sonra hazır server saat 22:00 civarına kadar bakımdayken ana sayfada bulunan patch linkine giderek elindeki versiyonun üzerine gelecek olan patchleri download etmendir.

Bundan sonra oyun içi soruların olursa onlarıda /tell onzac ile sorabilirsin diğer arkadaşların isimlerini görebilirsin zaten.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...