Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netherwing Reputationla ilgili bir soru

Rock

Öne çıkan mesajlar

@FreEmoon

Para kazanmanın daha ızdırapsız yolları da var ve netherwing daily questlerinin çoğu bu yollardan değil. Ayrıca bir kişi netherwing questlerini yapabilecek duruma gelmişse zaten fazla paraya ihtiyacı da yoktur.

@Aluriel

Saçmalama eggler ah de satılabildiği gün ordatada egg meg kalmaz. Çinliler 7/24 egg farmına çıkar. Hatta her spawnda 1 karkater bırakarak.

Buarada biraz önce exalted oldum. Azerotha, Out Lande hayırlı olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün bu videoları izledim, takip ettiğim rotalarda tamam ama 2-3 turda ancak 1 yumurta fln bulabiliyorum.

Özellikle 5 gün olmasına rağmen daha kalede 1 yumurta dahi bulamamak sinir bozucu.

Farmer'ı mı çoktur nedir?

Birde yeni adet türemiş. Geçiyor Warlock'un biri yumurtayı görecek bir yere saklanıyor, sen yumurta için inince kafanda nereden geldiği belli olmayan 40 Curse...

İcat çok...
Sosyal ağlarda paylaş

Bulunduğun serverin populationu yüksektir ben Dragonmawda 1 günde 15k kastım sırf yumurta ve questlerle 1 gün full spawn vardı heryerde tek canımı sıkan yumurtanın cıvarindaki moblar sizi combat moda sokunca alamiosunuz aşırı snir bir durum o yüzden dikkatli ol ayrıyetten bazı yerlerdeki yumurtaları sadece üstünden cıkan dumanlardan tanıyabilirsin o yüzden dikkatlice gezerek dene ama sanırım senle alakalı degil o serverde çok oyuncu var dolayısıylada NW kasan daha fazla olio buda yumurtalarına salça oliolar demekolio :) kolay gelsn
Sosyal ağlarda paylaş

@Rock

Valla netherwingden daha hızlı para kasılan yer neresi, söylersen çok mesut olurum. Çünkü para farmına günde 1 saat ayırabiliyorum ve ortalama 250-350g geliyor netherwingden (düşen yeşillerin içinden çıkan ench malzemeleri ve mine içinden çıkan gemler değiştiriyor durumu). 1 saatlik farmla günlük ortalama 300g den fazla nerde para kasabilirim. Boş yere netherwingde zaman kaybetmiyeyim.

Bide netherwing questlerini yapabilecek duruma gelmişseniz asıl para sıkıtınız vardır. Çünkü kısa süre önce 5000g bayılmışsınızdır. Ve büyük ihtimalle bu parayı kasacam diye oyunda quest bırakmamışsınızdır. Ben epik bineği aldıktan sonra günde 1-1,5 saatle 20 günde exalted oldum. Ve bu sürede gelen parayla shadowfrost setimi tamamladım, pantalonu yapıp epik enchimi bastırdım. Silahıma soulfrost yaptırttım. 4 tane 20lik çanta yaptım. Halada 1k kadar param arttı. Netherwingi egg vererek kassaydım, biraz havayı alırdım bence. Üstelikte o tailor seti 3 ayda tamamlanmazdı.

[ Mesaj 18 Eylül 2007, Salı - 14:33 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@FreEmoon

Tabi bu biraz kişinin kullandığı karakterle ilgili. Daha 1 ay öncesine kadar açlıktan ağzı kokan rogue ken mechanar chest farmının keşfiyle günde 1000g ye yakın para kasabilen bir karakter haline geldim. Benim karakterim pve de fazla iyi değil(benim düşüncem). Moblara karşı ne mage, warlock kadar dps'imiz ne de bir warrior kadar korunmamız var. Ama senin sadece kasmak için 1 saatin varsa ozaman daily questler tabiki senin için tek çözüm olur. Ayrıca set kasmayan biri için de yine fazla bir para gerekmiyor. Düzenli şekilde primal elementleri(ateş, toprak, su, tahta) kasan biri yine enchantler için fazla bir para sıkıntısı çekmiyeceği görüşündeyim.

Benim toplam oyuna girip kastığım süreyi(gün olarak) toplarsan exalted olmam bir hafta kadar sürdü. Nedeniyse malum rogue olmak. Madene bir girişte 2-4 yumurtayı 15-20dk sürede çıkara bilecek kaç karakter var? Bir druid var belki. Geriye kalanların yumurtalara ulaşması için tüm madeni temizlemeleri gerekiyor. Snouçta bir günde 20den fazla yumurta çıkarabilen biriyim. Doğal olarak ta netherwingin bir çok questi bana angarya geliyor. Honereddan exalteda geçmem 3 gün sürdü. Tabi ben günde 1 saatten biraz fazla kastım.

Bunlar benim görüşlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...