Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arpa overload durumu. Çözüm?

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Son derece overload haldeyim elime ne geçerse savuruyorum az önce bi sopa aldım duvarlara tüm gücümle patlatıyorum yastık yumruklamak kesmio artık vurunca çat diycek bişiler lazım
Çok fazla enerji oluştu az önce sürekli müzik açıyorum sonuna kadar bağıra bağıra duvarlara dalıyorum az önce two handed kılıcımı buldum şimdide dolabımı parçalıyıcam yardım lütfen!
.
.
.
HÜLEEEEEEYANNN HİAYAAAAAAAA* ÇAT ÇOT ÇOTAAA ÇAT ÇAT ÇOTAAAAAAAA* HÜLEEEEEEEYTNBNNN DAATIRIM ÜLEEEEEM JUST DON't KNOW WHAT TO DO WİTH MY SEEEEEEEELLFF *çot çot çotaaa*[hline]-Hiiiyeaaaytt!! Upuaaah! *Çot*
-Anassmmm ahhww anam anam gözüm
-Pardon aabi..
Sosyal ağlarda paylaş

enerjı fazlası... uzun essekle harcanır.. :P

o ne abı? spreyın agızına cakmak fln mı tuttun? fıre saber degıl cunku thrower olur ozman?
(ulan tel.ın melodıyı degıstırdım bı caldı odum bokuma karıstı abi.. ne alaka?)[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

acaba cheamnin açtığı kaç topic garbage a gitmemiştir?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
Her hakkı saklıdır bulanın olsun...
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...