Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın okula gitmemem lazım İMDAAAAAKKK

Natural

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar hiç birine gerek kalmadı sabah uyandığımda saat 10:00 du annem uyanamamış :)

amaaa hadi atla bi taksiye git dedi

ohaaa falan oldum bu azxim falan yok ya dedim zaten 3 tane sözlü falan war çalıştım ama emin deilim kendimden dedim iyi dedi aha burdayım buraya post atıyorum herkeze teşşekkürler...[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
Her hakkı saklıdır bulanın olsun...
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

üstteki saat 13:14 te atılan mesajı okusan..[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[ oh my gooood, oh my goooooood.... ]
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

cidden kimse mesajları okumuyo galiba...:)[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Hmm valla ilk okuldan beri böyle bir sorunla karşlaşmadım.

Ben gitmiyecem dediğim zaman gitmiyorum genelde.Çok devamsızlık yapan biri değilim zaten.(Orta Son 42 gün devamsızlık)Ama artık doğru yolu buldum ben =).[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

git 3 kutu bira ic sonra ustune sek rakiyi dik bayaga bi ic ustune vodka varsa onu sek dik bide viski falan hepsinin ustune migde bozucu bi seyler ye sokaga ciplak ayak cikip soguk taslarin ustunde yarim saat bekle daha sonra yukari cik tekrar ne bulursan ic sonra hastaneye kaldir 1 ay okula gitme rahatla
bne oyle yapmistim wala cok guzeldi butun gun bilgisayar basinda gecirdim 1 ay boyunca kiz arkadasim falan eve gledi :) neyse ahh turkiye....[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bence is isten gecmis ama en etkili yontem uyanma zamanındadır. yani natural annen neyle uyanıyo? baab kaldırıyosa hic ugrasma olay bitmistir okumka bile bunu :P ama eger annen kendisi zille filan kalkıyosa mesdela telefon diyelim, kendi telefonunu gece 3-4 gibi zmana kur , uyanınca anennın odasına git ve alatrmı kapat sonra yat ve saat 11 de kalk :P[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

hala usteliyomusun gitmeyecem diye birader.
Atacaklar seni okuldan devamsizliktan ha.[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :
bi garip hissediyorum walla kendimi
ne hayvani cazibem warmış yauw

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
(olurya bir aksilik olmadi burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 21 October 2003 13:14 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar hiç birine gerek kalmadı sabah uyandığımda saat 10:00 du annem uyanamamış :)
[hline] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

bunun adına ilahi guc denır abı! ıkı rekat namaz kıl bence :)[hline]a.k.a. [b]Duxus

---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

ilahi deil olm forca jedi'ız okadar :)[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Walla daha once gorseydim kurtulduydun ama sora lazım olur diye sana soliyim servis bak kardesim bineceksin servise iner inmez cıkacaksın okuldan aksam son ders gelip yoklama kagıdını alacaksın yırtacaksın sınıf disipline verilecek derlerse hiç korkma ben cok yaptım nihaha artık yapmamaya baslamıstım devamsızlık esek gibin oldu Raporla yırttık :D[hline]700 duelde 70 Kasaba'da 7 Vilayet'de Adı anıldı Tarar Ramazan!!! Emektar UO'cu
Sosyal ağlarda paylaş

en güzel bahane budur: "Hocam, bizim orda elektrikler kesildi. Gelin görün ki belediye elektrik arızasını gidereceğine su borularını patlatmış. Olmaz ama dimi? E tabi sular kesik olunca ben normal olarak banyo yapamadım ki bu sinirlerimi bozar. biraz depresifim de. neyse, elektrikler de kesik olunca evde de mum olmayınca önümü göremedim, sinirden yattım uyudum. sonra rüyamda sizin bana 0 verdiğinizi gördüm. çok işledi hocam bu bana. azim ettim, şu elektrik ile sular bi normale dönsün çalışıp + almazsam nolayım" .
eheh işe yarar mı bilinmez :-P ters etki yaratıp 2 tane sıfır almana da neden olabilir. hocaya göre değişir. :-P :-P :-)[hline]Hergele Nejat arsız karısını keserle rendeledi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...