Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir takım pipiler durzuluk ediyor

Delirium

Öne çıkan mesajlar

evet yanlıs duymadınız pipiler. heryerdeler. ve beni rahatsız ediyorlar. bende bir nefes sıhhat etkisi yapacak tek sey ise bu dunyanın tek bir pipi kalmayacak sekilde temizlenmesidir. bu dunyayı bozan iki sey varsa biri tangalı gelincikler oteki de pipilerdir. dusunebiliyor musunuz, hayır mı. neyse. tangalı bir gelincik size geliyor ve agzında bir pipi var. aklımdan gecen iki sey varsa biri bu gelincigin neden agzında bir pipi varsa otekisi de neden tangasını ters giymsitir. bu konuda cok onemli bir sozu alıntı yapmak istiyorum
"Since logic was viewed as an organon or instrument by which to acquire knowledge, logic in the Islamic world also incorporated a general theory of argumentation focused upon epistemological aims. This element of Islamic logic centred upon the theory of demonstration found in Aristotle's Posterior Analytics, since demonstration was considered the ultimate goal sought by logic. Other elements of the theory of argumentation, such as dialectics and rhetoric, were viewed as secondary to demonstration, since it was held that these argument forms produced cognitive states inferior in certitude and stability to demonstration. The philosopher's aim was ultimately to demonstrate necessary and certain truth; the use of dialectical and rhetorical arguments was accounted for as preparatory to demonstration, as defensive of its conclusions, or as aimed at communicating its results to a broader audience."
buradaki en onemli noktaya japon filozof dot-tori hanzo deyiniyor resmi
"ユ????????????? p???????? ?????????????????????? .;??????????? ??"
pu-pu-pudinglerin dansı konulu edebi calısmam da acıkcası bu tezlerin hepsini alttan boyle dirsegiyle destekler sekilde. bu tez ongoruyor ki sanayilesen uretim mekanizması uretici olan isciden kopuk bir surec izliyor ve bu emegini satan iscinin degerini azaltıyor. karl marx da beni destekler nitelikte sozler soylemis
Crazy, I'm crazy for feeling so lonely
I'm crazy, crazy for feeling so blue
I knew you'd love me as long as you wanted
And then someday you'd leave me for somebody new.

ama bir an olsun bu politik tartısmaları bir kenara bırakalım ve kendimize bakalım. evet, kendimize ne kadar vakit ayırıyoruz. evet, bir #
# 5-Amino-2-hydroxybenzoic acid e bakarken ayırdıgımız vaktin yarısını ayırıyor muyuz acaba. hayatı bir tavsan ın kulaklarından tutarcasına tutmak ve gozlerinin icine lazer tutmalıyız. kapamaya calısabilir, calısırlar, hep...
ama siz pes etmemelisiniz cunku dayımın da her zaman dedigi gibi naz yapıyor yienim

not: bu penisler sadece beni rahatsız etmemis anlasılan ki topicim silinmis, sansurleyerek begeninize tekrar sunuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...