Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konser diye delirenlere yatıştırıcı haber...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

hay zokıym cuma gün de konser olmaz ki hem de istanbulda
hem venue de kesin yaş sınırı vardır rtn gibi döt oluruz yok ben gitmiyom biri kasede çeksin :([hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

burası paticik fm diil ama
ibrahim tatlıses - tek tek[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

Ee, Sepultura da venue'de oldu. pasa pasa girdik. neden buna giremeyelim? tabi içerde içki satisi varsa o ayri mesele..[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 24 September 2003 18:19 tarihinde demiş ki:
hay zokıym cuma gün de konser olmaz ki hem de istanbulda
hem venue de kesin yaş sınırı vardır rtn gibi döt oluruz yok ben gitmiyom biri kasede çeksin :([hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya

yaş sınırı yoq ama organizatorler rock the nations ın kiler yani belli olmaz son anda 18 altı sağa çekilsin diebilirler...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

içerde bira falan satıyolar, 18 yaş sınırı var-mış yani
ben sepulturaya boktan, üzerinde sadece resim olan tarih falan olmayan okul id kartımla girdim
rtn de de kıllık yapmadılar kimlikte 18+ gözükmemesine rağmen
kesin gidiyorum overkille
hem cuma akşamıymış, sabahlayıp dersaneye giderim ordan eheh[hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
topicin üzerinden bayaa geçti ama belki biraz raatlatıcı bi haber yaş sınırı olursa 18 yaş altı herkese bi kere vericekmiş organizasyoncu aabiler (ve ablalar ama onlar benim :D) yani bileti olan herkese...
kısaca gelin en kötüsü rock the nationstan kalma hırsınızı alırsınız
hem ben ve kendercik için girilmicek yer yoktur...(örn: rock the nations öncesi votkalı kafayla duvar tırmanışı)
di mi sayın kendercik??[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

Konserin yeri degisti. Simdi unuttum mekanin adini ama Sishane'de dediler. 18 yas siniri yoktur diye kocaman kocaman yaziyor. Atlas, Halep pasajlarinda afisi var. oralardan bakabilirsiniz.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

Oha artik yas siniri varsa, ve kapidan döndürürlerse beni o afisi gözlerine sokarim.
Bu arada cidden 18 yas siniri yokturla overkill yazisinin büyüklügü ayni. :D[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 24 September 2003 18:31 tarihinde demiş ki:
hay ben böle işin anasını bilmem napim ya ufff ya ulen azdım ya azdım ulan ya uf beeee!![hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

+1 offf[hline]Benim uğurlu sayım 1453,bir artı dört artı beş artı üç , Onüçü uğursuz sayan batılılara
OSMANLIDAN HEDIYE OLSUN SONSUZA!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...