Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

şu oyundan 5 gram zevk alabildim
lagdan kasıntıdan oynayamadım kimseye bahane bulmuyom tabi bendende olabilir ama
insan yeni başlamışsa dotaya kalkıpta "22 kere öldürmüşüm hahaha" mantığını çözemedim o kadar
bizde ergen yaşlarda pc başında çok oyun oynadık ama oyunu bilmeyen adamı 22 kere öldürdük diye sevinmedik. gidip farmlamadık
çok yetolar geldi geçti daha herosunu yürütemeyen bile vardı burda da eğer biz o insanlara bu şekilde davransaydık burası bu kadar eğlenceli bi ortam olmazdı.
HP nin item olduğunu sanan adamlar bile geldi buraya siz ne diyosunuz.
diyeceğim odurki bundan sonra oyunda kimler varsa ona göre seçici olup giricem oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Ben varsam kermit girer dimi kermit

bi sürü oyun attık bi kerede kalkıp birinize laf etmediysem problem yoktur abi
ama burda oyun oynayanların geneli bi insana laf söylüyolar ve o insan hala piçliğinemidir nedir artık anlayamadım tam zıttını yapıyosa diyecek bişiyim yok.
ha isim vermiyorum bi keresinde mh den şüphelenip azmo felan varken bizişm takımda mh de açtım napıcak acaba diye
scourge tarafındaki secretın ordaki nc leri kesmeye çalışan bi arkadaş vardı mh olduğu için görüyodum.
gittim gangleyelim dedim 3 kişi giderken artık allah tarafından dürtüldümü ne nc leri bırakıp rune de haste vardı koşa koşa oraya gidip haste i aldı ve oo bi baktık base de arkadaş.
ha bunuda gördük yine bişi demedik.
ama insanları farmlayarak oyundan soğutuyolar. estel daha 10. oyunudur belki ne öğrendiki sizce item yapmaktan başka ?
adam daha belki combatta hero kontrolüne bile hakim değil
ben çok nadir gördüm bu gün lionla hem stun ardından hemen sheep atıp ondan sonra ulti attığını
gidip bu adamı 22-0 ahaha bu kadar kesmişim dersen cidden acırım o kişiye.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Esteli tanımıyorum ama eğer 10. oyunuysa cidden adam hızlı geliştirmiş kendini helal olsun...

neyse ya bakalım keyfimize boşveeer

Abov. Cidden estel in 10. oyunu falansa iyi baya. Geçen ben varken lion oynuyordu. yeni başladığı belli ama yinede kontrolü iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...