Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

Bi daha khala'nin oldugu oyuna girmeyecegimi bilin abi.

Bir onceki oyundan "ADAM MH YAPIYO" diye quitliyor(meali: kasamadim), biz mal gibi sonraki oyuna aliyoruz, bunda da pumplaniyor oyunun basindan beri ve karsisinda olsa neler yapacagi olayi savunuyo bi de.

Coluk cocukla oyun oynayamicam ak o kadar bos degilim zamanimiza yazik. Sinirleniyorum bi de ustune hic yere
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:
ulan sanki adama zorla pump yap dedim ben kendi oynamayı bıraktı rmk yapalım dedik kendin dedin çıkamam diye adamda oynamak istemedi istemediği heroylamı oynucak adam
atma recep din kardesiyiz.

bu arada ayni takimdaydik oyle yenilip falan aglama durumu yok. sadece oyunun zevkinin icine edilmesinden hoslanmiyorum.

ben emreye pump yap oyunun icine et demedim, cikma oyna dedim. kaldi ki o hero da random'dan geldi, batu dedi ben dela degilim baslatmayin falan, biz de random atacak zaten random at dedik, budur.

neyse zaten drama olmasin, ben yokum bi daha khala varken odur yani olay. eglenilen oyunlara alin beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
khala said:
ulan sanki adama zorla pump yap dedim ben kendi oynamayı bıraktı rmk yapalım dedik kendin dedin çıkamam diye adamda oynamak istemedi istemediği heroylamı oynucak adam
atma recep din kardesiyiz.

bu arada ayni takimdaydik oyle yenilip falan aglama durumu yok. sadece oyunun zevkinin icine edilmesinden hoslanmiyorum.

ben emreye pump yap oyunun icine et demedim, cikma oyna dedim. kaldi ki o hero da random'dan geldi, batu dedi ben dela degilim baslatmayin falan, biz de random atacak zaten random at dedik, budur.

neyse zaten drama olmasin, ben yokum bi daha khala varken odur yani olay. eglenilen oyunlara alin beni.

cikma oyna ne demek zaten 4 lvl eksik baslamisim, sacmasapan bi hero gelmis. ne random atcak zaten alla alla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...