Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(özellikle ankara'da oturan) 80s hastalarına büyük fırsat!

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

http://www.cumartesipop.com

kesinlikle tavsiye ediyorum, ben istanbul'dan kalkıp gideceğim ankara'ya bu gece için...

işin pirlerinden, yani gerçekten 80lerde parti organizasyonları ve radyo programları yapmış olan insanlar düzenliyor, hala 80s ile kafası bozuk olan insanlar (ben mesela :P) organizasyonda yer alıyor.

kesinlikle kaçmaz!

notlar:
- istanbul'da oturanlar 18 ekim cumartesi kalacak "fun bus" ile gidebilirler. (ayrıntılar sitede var).
- bilet için pm'den başvurunuz. biletler 30 milyon, yol parası ve bir içki dahil :))))
- organizasyon içkili olacağı için 18 yaş sınırımız vardır.
- ilgilenenlere sitenin linkini atmak sevaptır.
Sosyal ağlarda paylaş

They left their individual weekly programmes "Cumartesi Postası" and "Pop Stereo" in October 1981 where they mainly played tracks form weekly selected 3-4 chart albums and they began producing and presenting together a high tempo, rock music oriented Anglo-American style weekly music show "Cumartesi Pop"..

1981'deki radyo programlarının adıymış.
peki neler çalıcakmış?

...the rock music of the seventies. Being dance oriented musical gatherings the music of Cumartesi Pop evenings showed some differences to the radio show which was more rock and jazz beat based.

Cumartesi Pop 1983-2003 will feature...

pre 1984...
ALPHAVILLE BLONDIE COMMODORES CULTURE CLUB DAVID BOWIE DIRE STRAITS DEXYS MIDNIGHT RUNNERS DIO DOOBIE BOTHERS DURAN DURAN EURYTHIMICS FLYING PICKETS FOREIGNER FRANKIE GOES TO HOLLYWOOD HUMAN LEAGUE JACKSONS MICHAEL JACKSON BILLY JOEL ELTON JOHN HOWARD JONES KOOL & THE GANG LED ZEPPELIN BOB MARLEY MEN AT WORK GARY NUMAN ROBERT PLANT THE POLICE PRETENDERS QUEEN RAINBOW REO SPEEDWAGON ROLLING STONES LIONEL RICHIE ROXY MUSIC SANTANA SOFT CELL SPANDAU BALLET ROD STEWART STYX SURVIVOR TALKING HEADS THIN LIZZY THOMPSON TWINS KIM WILDE STEVIE WONDER TALK TALK VILLAGE PEOPLE VISAGE PAUL YOUNG YAZOO WHAM

--------------------------------------------------------------------------------

since 1984... AEROSMITH A-ha APOLLO 440 ARCADIA ASWAD BANGLES BLACK BON JOVI BRONSKI BEAT CAMEO CHEMICAL BROTHERS COLDPLAY THE CURE COLLECTIVE SOUL COUNTING CROWS DEPECHE MODE DIRE STRAITS FINE YOUNG CANNIBALS GARBAGE GUNS 'N ROSES HOOTIE & THE BLOWFISH INXS JAMES LEVEL42 LIVE CYNDI LAUPER MADONNA MASSIVE ATTACK GEORGE MICHAEL THE MISSION MORCHEEBA NEW ORDER ROBERT PALMER REM RUN-DMC SIMPLE MINDS SIMPLY RED SNAP SOUL II SOUL SPIN DOCTORS STING TEARS FOR FEARS U2 VAN HALEN WATERBOYS ZZ TOP

...and many more

demekki naapmıycakmışız? bilmeden ve araştırmadan sallamıycakmışız.
Sosyal ağlarda paylaş

bende şans olsa...

ehe tam paranın sıfır olduğu zamana iyi dek geldi..Biraz daha para olsaydı,Ankdaki arkları kafalar getirirdim..Hatta Azmo,Bonec i felamda yükler gelirdim(getirirdim zorla :p)

Clubber Azmo ehehe[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...