Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlüzyon numarası

Rottweiler

Öne çıkan mesajlar

Youtube de bunnara sardım bu aralar , baya bi ilüzyon numaralarını falan izliyorumda, şöyle birşeyle karşılaştım;

http://www.youtube.com/watch?v=iRdv_VNPe7g

tamam herkez her numaranın nasıl yapıldığını merak eder, kutuya tavşan soksa, kuş çıksa, yok sürahiden su yerine konfeti falan, bunnara olabılır ayarlanmıştır derım, david copperfield gibi, kendini ikiye bölme numarasında , seyircilere uzakta yapsa, gene ayna oyunu falan derimde, burda seyirciler adamın dibinde, incecik masada ve 2 ye bölünmüş durumda, biri bana bunun nasıl olabileceğini açıklayabilirmi? cidden çatlayacam meraktan
Sosyal ağlarda paylaş

şey falan da güzeldi.. amcanın elinde bi deste kart var. bir kart çekiyor ve normal dağıtıyor kartları teker teker. ama eline tek kart aldığını görüyoruz, normal bi şekilde kartı dağıtırken kart kayboluyor! adam her kartı desteden alıp dağıtmaya götürüyor ve.. hiçbir kart kalmıyor elinde! masada da kart yok! kartları yolda dağıtılırken termitlerin yediğinden şüpheleniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ya o kadını ikiye bölme numarasında, o kadın zaten doğuştan yarım doğmuş bi kadın olayı o, yerde zaten sürünerek ne kadar pro oldugunu gosterıyor :D, parayı yutup kolundan cıkarma numarasıda öyle, bıleğinde bi sargı var, kolunda sentetik deri kaplı, onu kesip cıkarıo falan, bi şu 2 ye bölünmeyi anlamadım, diğerlerinin açıklamasını dıger sıtelerden buluyorum yada düşünüp bi açıklama getiriyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...