Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizimlerim

Dev

Öne çıkan mesajlar

Orada olumsuz olsa bile yorum yapmıyorlar. En azından burada onu alıyorum gerçekten. Herkese yorumu için teşekkür ediyorum ayrıca.

Arcane, haklısın aslında. Bir noktadan sonra sıkılıyor ve baştan sağmaya başlıyorum galiba. Bir de kimse dememiş ama 10 fırın anatomi ekmeği yemem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi oncelikle 2. resimdeki kızda töbe töbe bi tuhaflık var simdi bayram bayram ...
sonra 2. postuna gelirsek 1. resimde adamın gözlei niye kapalı... açık göz çizemiyo musun yoksa baska bi sebeple mi?? acıkla bunu bize!!!!
2. resimde adamın ayakları 34 numara mı?? ne o öyle... yandaki adam da kaymıs yamulmus hani boyle canlı yayında bende cıkıyım diyen tipler gibin olmus..
3. resim zekeriya beyaz a benzemiş...
4. resimde spear kaymıs yamulmus (savunucak bişey soyleme cetvelin bile yok !! )
ayrıca adamda da bi tuhaflk var....

edit: mutlu oldun mu? :)

[ Mesaj 13 Ekim 2007, Cumartesi - 21:20 tarihinde, mulgear6 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1. kızdaki tuhaflık ne yahu?
2. açık göz çizebiliyorum da adam kendinden geçmiş iman aşkıyla.
3. adamın ayakları elleri ve kafası orantılı aslında. vücudu gözünüze büyük geliyordur o da bol giyiyor diye.
4. kayan amca hakikatten kaymış ya. ahahahauhha
5. zekeriya beyaz olumsuz yorum mu sdjfs
6. speara lafım yok evet. adama da lafım yok. böyle bi bakınca bana da bişey eksik ve garip geldi. ne ama. biri bişey desin lan ne bu.

edit: evet gerçekten oldum ^^

[ Mesaj 13 Ekim 2007, Cumartesi - 21:31 tarihinde, Dev tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1) boyle korku filmlerindeki kucuk kızlara benzemiş(bkz: halka,yada oyun olarak f.e.a.r)
2) hadi ordan bence iman diilde baska bişeyle geçmiş de neyse uyarı almıyım :P
3) durumu toparlamaya calısma!!! kucuk ayaklı o adam!! ayrıca bol giyse bile asagı dogru olur onun bollugu (yanlız adam sumocuysa yada fil hastalıgına yakalandıysa bacaklar o kadar buyuk olabilir aslında ayaklarla orantısız olur)
4) sonunda bi şeyde anlastık :)
5) bende bilmiyorum :)
6) evet yorum telep ediyoruz!!!

edit: simdi 2 kat mutlu olursun sen kesin
Sosyal ağlarda paylaş

ben güzel sanatlar fekültesindeyim, çizimlerin fena değil fakat görsel ve imgesel resimler yapmalisin kursa gitmene gerek yok tekniğin iyi kalem hatlari sanki eğitim almış gibi kısacasi kursa gitme otur kıçının ustune ilk once oldugun yerdeki herşeyi ***ciz sonra hayali cizimler çiz.. potansiyel var. bu çizimlerle özele kesin fakat devlete giremezsin! ayrıca o cizdiklerini sana çizdirmicekler daha sıkıcı daha zor larini goreceksin

***2 boyutlu değil 3 boyutlu çizmeye çalış perspekitfe dikkat et
sana eskişehirdeki animasyon bölümünü öneririm.

[ Mesaj 18 Ekim 2007, Perşembe - 15:05 tarihinde, spompas tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 18 Ekim 2007, Perşembe - 15:06 tarihinde, spompas tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...