Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Commandos 3 [Destination in Berlin]

salvatore

Öne çıkan mesajlar

Ya bu commandos çıktımı çıkmadımı sitesinde 15 ekim diyodu ama hala bi yazı yok buyuk sehirlerde olan arkadaşlar satış başladımı oralarda merak ettım sabırsızlıkla bekliyorum cunku delırmek uzereyım . bir bilghiniz varsa sevınırm ayrıca trailerları bıle agzımı sulandırıyor nasıl dayanacagım bu acıya bakalım herkese iyi gunler . . .[hline]Silent

Everything start with courage and go on . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler cok güzel cok güzel demissinizde biriniz yazmamis buraya neler degismis neler eklenmis bu oyuna...Ben ne zaman bu foruma bi oyun hakkinda bi baslik acsam oyun hakkinda aciklama yaparim ama hicbiriniz bi aciklama yapmamissiniz.

Oyun yine eskisi gibi, tamamen ayni ise bence artik biraz isin suyu cikar.[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

thielf 2 dede wardı zaten 2 yi oynamadan yorum yapma bence![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Commandos 2 de oyunun tüm ahenk ini yok etmişlerdi. 3d olsa da commandosa yakışmayacak derecede iğrenç grafikler vardı. Umarım C3'te daha başarılı olmuşlardır. Ben daha bulamadım nereye gitsem kalmadı diyolar. Yarın sabite bakarım[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...