Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combat rogue vs Multiate Rogue

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

rogue da sword talent oynaması cok keyıflı ıyı dps hatta pvp dede ıse yarıyo blade furry ıle adrenalın rush ve slıce and dıce ıle ama tabı tek duze hayat bayıyo rogue dan keyıf almak ıcın dagger talentler daha ıyı bende en son sub talentıme dondum ama telekom saolsun lag problemı yuzunden acılısta eger kacırısan tik atmak cok zorlasıyo ve yatıyosun ama pve de yıne ıyı dps cıkardıgını soyleyebılırım. ama tavsıye ıstersen eger daggerda mutılateye gıtmek bu lagda en ıyısı olacaktır keza shadowsteple adamın arkasına ısınlanıp out of range cekınce dırek mıcıyosun o yuzden muttılate telekom ınternetı duzeltmeyı basarana kadar dagger ıcın daha ıyı olur gıbı gozukuyor. son bı onu denıcem olmazsa mecburen combat sworda donecez, malesef bızım ulkeden ancak sword oynanabılıyor rogue.
Sosyal ağlarda paylaş

muti build icin saglam gear gerekiyor, zira crit based bir build. hal böyle olunca crit arttırıcam derken hitin düşüyor ki, ciddi bir pve rogue'unda talentla birlikte %20+ hit olması gerekiyor. (tabii mümkünse cap)

o yüzden pve yapacaksan mutiyi unut. ben şöyle diyeyim, kendi rogue'umda 1.80'lik daggerlarla bir süre muti oynamıştım. ondan sonra aynı silahlarla combat dagger specledim ve dps 100 civarı artış gösterdi, offhanddeki dezavantaja rağmen.

öte yandan hemo buildler de pve için tamamen saçma kaçmıyor, eğer sağlam ap toplayabilirsen. öyle ki, en son bir 25 mende guilddeki bir rogue, denemek için speclediği hemo build ile 1100 dps yaptı. buildi net hatırlamıyorum ama hybrid bir şeydi. combat potency ve ar yoktu, assada da letha yoktu. subt treede en son hemoya kadar inmişti ve sword kullanıyordu; ve tabii ki sword talenti da vardı. letha kayıp olarak gözükebilir ama adam cok düşük bir critle oynayarak yaptı bunu. hemo+snd+rupture
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...