Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik FC

Zegna

Öne çıkan mesajlar

diğer konuyu arayip bulması zor geldi. ufak bir sorum var şimdi

mesala ben takım antremanı olmayan pazartesi 3 kere arka arkaya top sürme veriyorum.
3 kondisyon harcıyorum buna ve aldigim skill 75% i diyoruz.(atiyorum 75 100 125 aldik arka arkaya bonuslu yani)
takimla calişssam 100 133.33 166.6 alicam.
ama zaten cogu zaman 2 skill arti kondisyon calısmak durumunda kaliyorum 90 altina dusmesin diye. yani 100 +133.33 = 233.33 aliyorum oysa direk her gun 3 tane arka arkaya versem 300 skill point alicam?? ve daha az kondisyon kaybim olucak.

ama takımla birlikte 6 kondisyon harcıycam ve bir sefere fazladan kondisyon antremani koymak zorunda kalicam. bazı durumlarda takımdan bagımsız calısmak daha karlımıdır yani , var mi araştırmasını yapmış olan??
Sosyal ağlarda paylaş

Son maçta ata SK'yı yenersek cümbüşü görün o zaman xD Belki sinirine hakim olamayıp, takımı bile kapatabilir. Cruyyford takımı kapatmasa, şampiyonluğun en iddialı ekibi biz olacaktık, ama hıyarlık yaptılar işte, neyse bir dahaki sezona artık.

RMK ile anlaştık, onlar Onur Torunu oynatmayacak, ben asist kralı olacam, bunun karşılığında ata SK'yı yenecez :P

Bu arada dua edelim de lige bot takımlar gelsin, Fenerbahçe, Yansıııı, Bursa ya da A.K.İ.Y gibi takımlar gelirse fena olur xD
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...