Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik FC

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Can Ertaş PFC 1 gün önce 65 gün önce
Kamuran Yalçın PFC 3 gün önce 22 gün önce
Batu Sönmez PFC 3 gün önce 28 gün önce
Kaan Babacan PFC 3 gün önce 29 gün önce
Cem Büber PFC 3 gün önce 30 gün önce
Önder Efsun PFC 3 gün önce 36 gün önce
Sinan Eser PFC 3 gün önce 38 gün önce
Ali Erim PFC 3 gün önce 51 gün önce

dikkat lütfen iletişimlere.
Sosyal ağlarda paylaş

ilişki fln kalmadı benim kimseyle :) ben macıma cıkar golumu atarım ordan evime giderim takılmıorum takım arkadaslarımla pek fazla geceleri , fistanı saga alırsan soldan cok iyi çakarım ben öle bi his var içimde zegna .. Ama ilk cıktıgım macta gol fln atamazsam yerimi geri isterim :P

Bu arada büyük maça saatler kaldı hadi bakalım aslanlar gosterin kendinizi :) takım kaptanı olayı fln lazım bu footstar a maç öncesi konusmalar gibi , silver üye olanlar mac esnasında takımı gazlamalı vs vs . kaptanlık gorevini en iyi şekilde yerine getirmeye calısmalı fln gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

3-2 oldu abicim.

onder efsun bizim defrans mevkisini koru secenegini secmemis sanirim ilerlerde geziyor atacklar sirasnda.

kontra oldugu zaman cok tehlilekeli geliyorlar.

20 dakkadir sut cekemediler kalemize oyle iyi oynuyoruz ama yazik yani, haftada 2 kere gireceginiz oyun ona bile girmiyosunuz ya
Sosyal ağlarda paylaş

yazık su maci verirsek.

dedikki kisisel tercihlerinizi anternorunuze gosterin secenegini isaretleyin ona gore taktik yapicaz.

duyurduk bide.

3 kisi var hala kisisel tercihlerini goremiyorum malmisiniz nesiniz ya ilgilenmek istemiyosaniz soyleyin yerinzie adam alalim sinirlendim bak simdi!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...