Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik FC

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca takımda bireysel değer olarak Fistan ve Zegna (emre yeniçeri)'den sonra en yüksek değere sahip oyuncuyum.. Ortasahanın göbeğinde oynamama ramen 6 gol 3 asist 1 MA yla oynuorum.

Maaşlar neye göre belirleniyor onu sorucaktım. Takım içindeki en düşük maaşı alan oyuncuda benim .. Neye göre belirliyoruz bunları bi sebebi varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

elden gecir derken?

zam yapamam yani her hafta - ye dusuyo klup suan.

RMK beraberliginde maas + 5k prim verdim , daha onceden maaslarınız dusukken hep 10k prim veriordum ama baktım olmicak mecbur kaldik dusurmeye.

[ Mesaj 17 Ekim 2007, Çarşamba - 14:12 tarihinde, Zegna tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet mumu takim sahibi olabiliosun ve futblolcu olarakta devam ediyosun menajer oyuncu yani.

takimlar nasi para kazaniyor sponsordan haftada biraz bi para geliyor maclardanda hasilati paylasiyorsun karsi takimla.

stad bakim masraflari + oyuncu giderleri her hafta eger prim verdiysen maca + primler.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam, al-sat yaptık zamanında ve yapmaya devam ediyoruz. Kaliteli serbest oyuncuları, seni yıldız yapacağım vaadiyle kandırıp güzel paralara satıyoruz. Gelirler çok komik olduğu için, oyun insanları bu tarz etik olmayan davranışlara sürüklüyor. Siz de al-sat yapmadığınız için ekonominiz iyice düştü.

Ayrıca maç hasılatı sadece dostluk maçlarında paylaştırılıyor hocam. Lig maçlarında, sahasında maç oynayan takım alıyor hasılatı. Ki 28k seyirci geliyor B liglerinde, bu da kendi evindeki maç başına 280k gelir demek, yani 2 haftada bir kendi evinde oynadığın için, haftalık gelirin;

Bilet (140+70) + Sponsor (70) = 270k gelir oluyor haftada. Giderlerin yanında hiçbir şey tabii ki, beleş oyuncu alıp parayla satmadan ekonomi ayakta durmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

duyuyorumda, biz o işe yeni basladik ve eskisi gibi degimis artik futbolcu satişlari vs.

aldik iste 4 5 kişi şi,mdilik gelisiyorlar, satabilirsek saticaz ilerde.

2 sene kontrat imzalattim hepsine..

3 yabanci 2 turk, daha gelen olursa alicam zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam takımda bir tane FS-silver olsun, scout yapın işte. Zamanı olan adam var mı takımınızda bilmiyom ama, benim takımda 11 tane farklı milletten insan var, foruma bi yazıyom şu mevkiye adam lazım diye, 4-5 tane adam buluyolar. Yabancıların böyle bir güzelliği de oluyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu arada FS menajerleri buluşma yapıyor Ankarada, 7-8 civarında menajer katılıcak, aranızda katılmak isteyen olursa buyursun. Bu arada referandum da var Pazar günü, onu da unutmayın :D

Yer: Gima önü
Saati: 12:00

Burada buluşup, bir cafeye gidip birşeyler yiyip içicez. Daha sonra maç saati, bir internet cafeye gidip maçları izleyecez. Tam bilmiyorum ama maçlardan sonra dağılırız heralde. Tanışma amaçlı bir buluşma, daha sonraki buluşmalarda halı saha maçı gibi şeyler ayarlayabiliriz. Katılmak isteyenler, Hasan hocaya bildirsinler lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

Hakeden kazansın hocam, biz yakınız gibi duruyo şu anda ama önümüzdeki 2 haftada herşey netleşir. Liverpool'u yenemeyen Yansıı, bizi nasıl yener gibi bir mantık olmuyor yani yeni motorda, herşey olabilir, fark da yiyebiliriz. Ama Yansıı pek sallamıyor oyunu, geçen sezon da öyleydi, antrenman kasıyolar deli gibi. Efektiflikle başarı olmuyo hocam demesi lazım birilerinin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...