Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

klavye ve mousun ötesi...

pulkas

Öne çıkan mesajlar

i shouldn't be alive

ve karanlık çöktü.aydınlığın bir damla bile ışıldatamadıı bi yerdi orası.mutlak karanlık...

ister istemez nerdeyim ben die baktım.masam sandalyem.SANDALYEM.olamaz sandalyeden düşmüştüm...(hissettim tabi.düşerken farkedemedim nede olsa karanlık güçlerin etkisi altındayım.paralize oldum galiba.yada hipnotize.ne fark ederki?)

hissediyordum, klavyem mouseum hemen ötemdeydiler.onların ötesindeydim.olamazdı bu.hislerim beni yanıltıo olmalıydı.hemen ayaa kalkmak istedim ama benliim... izin vermedi.kalkamadım bi süre.yavaş yavaş benliimi yitiriyordum.kaçmalıydım ordan.klavyemi ve mouse umu tekrar ele geçirmeliydim.bir el uzandı.hissedebiliyordum.6 parmaklı bi el.çok korktum.gücümü son anda toplayıp fırladım yerimden.fakat bi anda fark ettimki yanlış yöne gidiomuşum.kalvyem ve mousum artık ulaşılmazdı.yatağımı hissettim.yattım uyudum.

sabah olunca tekrar mousumu ele geçirecem her ne kadar uyku şu anda beni ele geçirmek için elinden geleni yapsada.bilgisayarımı uykumla paylaşımlı olarak kullanmak biraz zor tabi.ama napalım anca böle anlaşabiliyoruz.

orda olmak mı?yeri geldiinde evet... <<<---albert einstein...

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 04:13 tarihinde, pulkas tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...